Wpis z mikrobloga

@Aerials: no wiesz, ale ona pokazywała cycki zapewne temu, że chciała :P i jeszcze kasę za to dostawała. czyli była wyzwolona i sama o sobie decydowała..

Ech..dla mnie takie feministki skrajne to jest patologia. Zatraciły ducha emancypacji i tego, o co tak naprawdę chodziło w dążeniu do równouprawnieniu. W sumie dość to smieszne, ze gardzac męzczyznami niektore z feministek dążą do tego, aby stać się ich ulepszoną formą..

A tak swoją
@agaja: Być może była jakaś afera - nie śledzę ich poczynań, ich ruch mnie trochę bawi, a trochę żenuje. Aktywistka Femenu tańcząca w nocnym klubie to bezczelne gwałcenie logiki. Najpierw mówią, że nie można w ten sposób wykorzystywać kobiet (tzn. robić cokolwiek ku uciesze mężczyzn), szturmują pokazy mody, a potem ze śmiechem przyznają się do własnej hipokryzji. Jeszcze lewactwo czy już upośledzenie - nie wiem.
@agaja: chyba wczoraj było wyznanie eks-femenki która urodziła dziecko i przepraszała za swoje wcześniejsze postępowanie (wykopki podsumowały, że dostała bolca i się uspokoiła) a wcześniej (chyba niepotwierdzone) info że femen dziękuje Sorosowi za finansowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aerials: no ja tez tego nieco nie rozumiem,tak samo jak tego pokazywania biustu w ramach protestow.
tak, na pewno męzczyzni poczuja sie widokiem golych piersi zdruzgotani i wrecz spoliczkowani..(choc pewno na to ostatnie niejeden by zgodę wyraził, jesli dostałby po twarzy cycem..).

@Ralfralf: No wlasnie mi cos mignelo jak przerzucałam kanały w tv i trafiłam na końcówkę wiadomości.. Coś, że ten gosciu je molestował? albo cus takiego?
Chyba poszukam tego
pokazywania biustu w ramach protestow.


@agaja: Tu kolejny gwałt na logice, bo najpierw mówią, że to jest totalnie nieseksualne, po czym stwierdzają, że pokazują cycki, bo to najlepiej przyciąga uwagę. XD
@agaja: Loool, następny hit. Typiara mówi, że wychowała się w społeczeństwie, które wymagało od niej, że musi być piękna, mieć dużo tapety i nosić krótkie spódniczki. Potem rzut na nią - tapeta - jest, spódnica - jest, a ona (poprawiając włosy) mówi

Nie odrzucam takiego stylu, nie zmieniam go, chcę go zachować


XDDD

TO O #!$%@? CI CHODZI?
@Aerials: no bo to o to chodzi o przeslanki do czynu X ( tu podstaw dowolna rzecz).
Jeżeli kobieta jest do tego zmuszana poprzez bycie sama kobieta - to zle. Ale jezeli przez wybor - to ok.
I teraz - jezeli podstawimy pod to wychowywanie dzieci i gotowanie mezowi obiadu, prasowanie koszul itd - to spoko, dopoki jest to wyborem danej kobiety. Ale jeżeli ktoś uważa, że jest to jej powinnoscia
@agaja: Jeszcze co do "wyboru" kobiety. Niestety, ale są takie, które nie nadają się nigdzie indziej niż do kuchni (a i to nie zawsze). Tak samo jak do pracy w kopalni. Biologia, predyspozycje - to więcej niż "wybór".