Wpis z mikrobloga

Trzy generacje liczników Sigmy :-)
Kolejno od lewej:
1) nieużywany już model BC400 z...kwietnia 1999 roku. Nie licząc pęknięcia na szybce nadal sprawna, funkcje ograniczają się do: aktualna prędkość, godzina, dystans dzienny i ogólny. Na liczniku jest 0 km/h tylko refleks światła zmienił na 1 :-)
2) BC 1009 STS z 2011 roku, mój pierwszy bezprzewodowy licznik
3) BC 16.12 STS z 2014 roku który jest najbardziej zaawansowany, podpięty jest do niego licznik kadencji

Ciekawe co będzie kolejne :-)
#rower
Pobierz Kafarek555 - Trzy generacje liczników Sigmy :-)
Kolejno od lewej: 
1) nieużywany już ...
źródło: comment_c9eFcnCp34vbnyf1s1Hk7Oix4ByGvkyK.jpg
  • 14
@Kafarek555: Mój błąd miałem 8.12 a nie 12.12. Co do różnicy to wygląd 1009 jest dla mnie ładniejszy od 8.12. Do tego wytrzymałość. Bateria w 1009 trzymała bardzo dobrze a ani razu jej nie wymieniałem, w 8.12 musiałem 2x pomimo tego, że miałem go łącznie krócej niż 1009. Wytrzymałość obudowy 1009 spadła mi tyle razy że nie zliczę, i nic się nie stało w 8 spadla mi kilka i wypadła szybka,
@CreativePL: To wyobraź sobie ile razy spadło BC400 od momentu zakupu :) Swoją drogą, pęknięcie szybki to dopiero wynik uderzenia przez metalowy róg kierownicy upadającego roweru znajomego. Stare, ale jare...i jakie wytrzymałe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kafarek555: Przed kupnem 8.12 spędziłem masę czasu aby dostać 1009 ze sklepu. Niestety tylko używki na allegro chodziły a ja nie uznaję używanych części do roweru. Zwiedziłem też wszystkie sklepy rowerowe w szczecinie z takim samym rezultatem.

Jak masz okazję to kupuj garmina, też bym z chęcią wciągnął jakiegoś ale budżet nie pozwala na takie wydatki.