Wpis z mikrobloga

Appylan(win) v dziki17
Tu krótko dziki17 znów nam nie powiedział skąd zabierze drugą piłke. Appylan ma odpowiedz na MJ i do tego KAJa, Howard jest zbyt soft na niego. Choć jeśli by dziki ograniczył KAJa a MJ zaczął by kryć Kidda to nie wiem jak by wyglądała ofensywa Appylana.

Empator(win) v efeeem
Miami 2.0 im dłuzej myśle na pomysłem na te drużyne ty bardziej się do nie przekonuje oprócz picku Carrego i Hardena. Mamy skład z lepszym centrem który wygrał dwa razy lige, wiem na pewno że to działa. Co to pojedynku Curry pewnie skończył by z 30 punktami cała serie, nie wierze(jeszcze) w Currego który ma przeciwko elitarnego obrońce. Jednak w tym teamie jest Lebron i jak go oni chcą zatrzmać na to nie ma odpowiedzi. Lebron albo będzie podwajany albo sam wygra ten mecz. Wade też będzie mógł poszaleć w Ray nie będzie w stanie go ograniczyć przez całą serie. Podkoszem przewaga efeeema, choć tu Lebron może być odpwoiedzią na Gasola. Szkoda że nie ma taktyk mogło by być ciekawie.

bc04 v Vojtazzz
Chyba pojedynek kolejki BIRD vs MAGIC. Nie moge w pełni ocenić co zrobi bc04 bo wiekszość jego składu nie widziałem na żywo a opisu niestet brak. Vojtazz ograniczy Magica, a bck04 Brid już nie specialnie. Pod koszem remis więc wygrana dla Pana Birda


zaraz dopisze reszte
#fantasydraft
  • 2
Lebron może być odpwoiedzią na Gasola


@jnk21: Jak długo żyję tak nigdy nie widziałem, żeby LeBron jakkolwiek sobie z Gasolem radził. Gasol jest za duży dla niego, James jest bezradny. Co nie oznacza że w drugą stronę nie jest odwrotnie
@jnk21: Mrpiernik(win) v skullpain
Podkoszowi skullpania mnie nie przekonują. Do tego Piernik ma dobre strzelby na dystanie. Podwyższenie składu powinno wystarczyć na wygranie tego meczu
kosteq64 v Sim0n97(DRAW)
Nowy pojedynek dnia. Pod koszem The dream powinnien mieć kłopoty z Russelem jednak to daje przewage dla Sim0n97. Dalej to pojedyenk Dirka z resztą świata ciągłe zmiany obrńcy na niemcu powinny go choć trochę ograniczyć choć ten rzutna jedenj nodze z odchylenia jest