Wpis z mikrobloga

Ma ktoś poratować coinsami na csdouble? Wczoraj z 3k zrobiłem 25k, wypłaciłem i przegrałem. Ogólnie mam pewien sposób (nie, nie jest to x2) i w miarę mi to szło wczoraj, dość szybko i skutecznie, ale chciałem jeszcze szybciej na jackpocie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obiecuję że jak wygram to oddam 5x tyle ( ) Zadowoli mnie nawet 200 ( ͡º ͜ʖ͡º)
#csgodouble #csgo
  • 13
@kcpi: Może podzielisz się coinsami ( ͜͡ʖ ͡€) ? Najpierw zobaczę jak dużo da się z niego wyciągnąć. Wczoraj 1,5h i z 4k zrobione 25k. Jak osiągnę to co chcę i się w miarę dorobię to obiecuję że pierwszym miejscem gdzie go wyjawię będzie mirko ( )
@donthateme: a jak myślisz, dlaczego tak jest? strony hazardowe w CSie stawiają na zysk i logiczne, że będą próbowały zarobić jak najwięcej, więc wprowadzają do skryptu różne algorytmy i mechanizmy, które miałyby sprawić, że koniec końców #!$%@? wszystko.
@mcfreak Jak ktoś zna umiar to nie przegra. Na csgodouble powiekszylem hajs osiem razy a na csskins 18 razy. Problem w tym że mi to nie wystarczało bo zaczynalem od małych stawek (3 euro oraz 25 centów). Jakbym zaczął od 50 euro to jak bym dobił do 200 przestalbym.