Wpis z mikrobloga

Czołem mireczki z #lodz. Potrzebuję fachowca który przeniesie mi gniazdko telefoniczne w domu, tak abym mógł zmienić położenie routera. Do tego potrzebuje żeby mi zrobił dwie przedłużki do kabla ethernet. Nie mam pojęcia gdzie kogoś takiego szukać i pod jakimi hasłami. Próbowałem na OLX i w google pod zapytaniem "usługi telekomunikacyjne". W przypadku OLX nic konkretnego nie znalazłem a pod usługi telekomunikacyjne to mi znalazło same duże firmy co się zajmują firmami (duże zlecenia).

Znacie jakiegoś człowieka od takich spraw, albo co należy wpisać w google żeby kogoś takiego znaleźć?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ziemia-Obiecana: jak nic nie znajdziesz, to może idź do jakiegoś sklepu/hurtowni z art. elektronicznymi i się zapytaj. Pewnie będą mieli kontakt do pana Miecia, tu fachowiec niepotrzebny, jedynie ktoś kto mało ścianę rozpieprzy :D. Ewentualnie poszukaj na OLX jakiś informatyków (takich od wszystkiego i od niczego), może oprócz zaciskarki będą mieć jakiś sprzęt.
  • Odpowiedz
@ufolufol: Nie za bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc "pod alarmami szukaj". Mógłbyś to rozwinąć?

@vakond: Z gniadkiem telefonicznym pewnie tak, ale nie wiem czy podoła zrobić kabel ethernet (przedłużenie istniejącego kabla i porobienie przejściówek).
  • Odpowiedz