Wpis z mikrobloga

@PyraPrzeznaczenia: Przecież hobby/zainteresowanie jest od tego, żeby też mieć o czym opowiadać. Nie wiem co to musi być za sport, aby się go wstydzić.
Poza tym hobby którego się wstydzimy jest chyba nie dla nas xD
  • Odpowiedz
A to źle, że kocha muzykę i lubi sport? Może gra na 17 instrumentach, dodatkowo potrafi grać na wybranych 3 >jednocześnie? Może komponuje muzykę do serbskich filmów przyrodniczych o bobrach i czerpie z tego radość?

Może sport kocha tak bardzo, że prowadzi w ramach wolontariatu zajęcia ze staruszkami na basenie? Może leczy >skrzywienia kręgosłupa u afrykańskich dzieci?

Może jest zajebista w tym co robi i robi to na maksa, a Ty się
  • Odpowiedz
@Lordzio: Nie wspominałam nic o wstydzie i braku wstydu. Hobby jak każde inne.
Bardziej chodziło mi o to, że autor wpisu za szybko ocenił, że dziewczyna jest bardzo typowa. W sumie trochę miał rację.
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: Mnie chodzi o to, że skoro robi jakieś #!$%@? muje dzikie węże to powinna się tym pochwalić. Jeśli mówi tak ogólnie to albo się tego wstydzi, albo nic nie robi i tak o sobie rzuciła muzykę i sport jako zainteresowania.
  • Odpowiedz
@Lordzio: Czwarty komentarz pod tym wpisem nadaje się jako odpowiedź.

nigdy nie można trafić; jak napiszesz ogólnie - źle, bo przecież każdy się tym interesuje. Jak szczegółowo, to na pewno jakaś wariatka nienormalna!


:P
  • Odpowiedz