Wpis z mikrobloga

@PanBeton: nigdy nie można trafić; jak napiszesz ogólnie - źle, bo przecież każdy się tym interesuje. Jak szczegółowo, to na pewno jakaś wariatka nienormalna!
  • Odpowiedz
@2822: cytując:

i ogólnie mogę przesiedzieć cały dzień słuchając trapów dubstepu i różnych takich , i nie rozumiem ludzi którzy nie słuchają niczego ...
  • Odpowiedz
@PanBeton: A to źle, że kocha muzykę i lubi sport? Może gra na 17 instrumentach, dodatkowo potrafi grać na wybranych 3 jednocześnie? Może komponuje muzykę do serbskich filmów przyrodniczych o bobrach i czerpie z tego radość?

Może sport kocha tak bardzo, że prowadzi w ramach wolontariatu zajęcia ze staruszkami na basenie? Może leczy skrzywienia kręgosłupa u afrykańskich dzieci?

Może jest zajebista w tym co robi i robi to na maksa,
  • Odpowiedz
@batgirl: A chciałem dorzucić swoje trzy grosze, ale nie chce mi się już tłumaczyć, że to nie chodzi o to, że pisze ogólnikowo. Tylko bardziej o to, że najpierw mówi, że mało osób ma takie same zainteresowania a potem wyjeżdża z takimi banałami, które co druga osoba wpisuje do cv. Ale co ja tam moge wiedziec, tym bardziej o 4 w nocy. Jestem królem przecinków.
  • Odpowiedz
@tezet_: ale to jest wycinek z rozmowy i "lubienie" mogło się odnosić do czegoś innego. Bardziej chodzi mi o to, że czego by się nie napisało/powiedziało, to i tak znajdzie się ktoś, kto tego nie doceni. A ja królową.
  • Odpowiedz
@PanBeton: zawęziła swoją wypowiedź, ale nadal jest źle. A co ty chciałbyś od niej usłyszeć? Bo może jest jakaś uniwersalna odpowiedź na to pytanie, która od razu klasyfikuje dziewczynę na podium. :>
  • Odpowiedz