Wpis z mikrobloga

Wykopowicze!

Rok 2015 był dla nas rokiem zmian. Serwis zmienił właściciela, od marca nie należymy już do Grupy Allegro, zmieniła się także lokalizacja naszego biura. Nie obeszło się również bez zmian w naszym zespole - do ekipy dołączyła Zuzanna, która w fantastyczny sposób opiekuje się sprawami biurowymi i dba o dobrą atmosferę w naszym centrum dowodzenia. W zespole IT pojawił się Łukasz i Adam, dzięki którym uporządkujemy kod serwisu i wprowadzimy wiele oczekiwanych przez Was nowości. Od grudnia pracuje też z nami Marcin, który przejął opiekę nad moderacją, a jego zadaniem będzie poprawienie i usprawnienie jej działań.

Rok 2015 to również rok afer: leśna, meksykańska, odtwarzaczowa czy choćby afera z modelkami, która dla nas jeszcze się nie zakończyła. Namieszaliśmy również w polityce organizując przed wyborami AMA z kandydatami na Urząd Prezydenta (np: AMA z Prezydentem Andrzejem Dudą). Udzielaliśmy wywiadów, pojawialiśmy się w TV, w książkach, no i na Snapchacie. Ale najważniejsze - był to dziesiąty rok istnienia serwisu Wykop.pl, z czego jesteśmy niezwykle dumni! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziękujemy Wam za to, że ten rok spędziliście z nami! A w Nowym Roku życzymy Wam dużo zdrowia, realizacji marzeń, pogody ducha, spokoju oraz wzajemnej życzliwości :-)

#wykop #2016 #nazakrecie #wykopteam #podsumowanieroku
  • 133
  • Odpowiedz
wzieliscie jakiegos szczawika ktory panel 1 raz w zyciu widzi i o moderowaniu nie ma pojecia xD gj wykop xD


@Perlo: Takie analizy należy opierać o realne dane, a nie na informacjach typu "wydaje mi się" - inaczej nie mają one żadnej wartości. Ty również nie widziałeś panelu moderacyjnego, zapewne nigdy w życiu nie moderowałeś nic większego, nie przeszkadza Ci to jednak wyciągać takie a nie inne wnioski. Po co, pytamy?
  • Odpowiedz
Ey to Ci nowi naprawią tagi w końcu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Friday5: Technicznie rzecz biorąc naprawiania jest tam niewiele. Tagi działają (wykresy trzeba poprawić). Ale cały system tagowania zostanie przebudowany, jest kilka rzeczy, które planujemy wdrożyć - ale o tym już po nowym roku :-)
  • Odpowiedz
Takie analizy należy opierać o realne dane, a nie na informacjach typu "wydaje mi się" - inaczej nie mają one żadnej wartości. Ty również nie widziałeś panelu moderacyjnego, zapewne nigdy w życiu nie moderowałeś nic większego, nie przeszkadza Ci to jednak wyciągać takie a nie inne wnioski. Po co, pytamy? Jeżeli wprowadzamy takie zmiany w moderacji, to najpewniej z wielu nieznanych Ci powodów były one konieczne. Pozwól nowemu moderatorowi się wdrożyć i
  • Odpowiedz
@wykop: Szkoda tylko ze wiem, ze wszystko co tu napisaliscie to klamstwo xD Ta osoba nie ma zadnego doswiadczenia i wiedzy. Rozdaje glupie bany, mial ujednolicic decyzje a sam podejmuje dwie rozne w tym samym przypadku co zostalo juz mu udowodnione ;) A co widzialem, a czego nie to juz wy stwierdzic z pewnoscia nie mozecie.
  • Odpowiedz
@wykop: Takich kilka luźnych pomysłów na zmiany to np:
-możliwość grupowania ulubionych
-szybkie przejście do/z nsfw np przycisk w belce
-aktualizacja aplikacji na Android
-stworzenie autorskich tagów/możliwość moderacji tagów przez użytkowników (jak na reddit)
  • Odpowiedz
@Tosiek14:

aktualizacja aplikacji na Android


Nowa aplikacja na androida jest w trakcie pisania - pierwsze osoby być może dostaną do niej dostęp już w drugiej połowie stycznia.

stworzenie autorskich tagów/możliwość moderacji tagów przez użytkowników


Dokładnie takie zmiany mają się pojawić.
  • Odpowiedz
@wykop: Mimo wszystkich problemów, aferek i popłakiwań wszyscy ci użytkownicy jednak ciągle tu są. Ja też przeglądam wykop od prawie 9 lat kiedy pokazał mi go wujek (pozdrawiam wujka ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i gratuluję wam, że udało się przez tyle lat prowadzić i rozwijać ten serwis i dziękuję, że dzięki wam on ciągle istnieje. Na co dzień pojawia się wiele problemów, ale mimo wszystko myślę, że
  • Odpowiedz
Technicznie rzecz biorąc naprawiania jest tam niewiele. Tagi działają (wykresy trzeba poprawić). Ale cały system tagowania zostanie przebudowany, jest kilka rzeczy, które planujemy wdrożyć - ale o tym już po nowym roku :-)


@wykop: Zróbcie tak żeby po wejściu w Mój Wykop nie pojawiały się treści z tagami, które ma się na czarnej liście. Plox.
  • Odpowiedz