Wpis z mikrobloga

zmiana skalowania nie wpływa na photoshopa, skalowane mam ustawione w systemie na 250%


@przemek9011: Dokładnie, sami teoretycy się wypowiadają jak zwykle. Mam ten problem już chyba drugi rok, zwłaszcza ze jeden ekran jest FullHD a drugi 4k przy czym o mniejszej przekątnej co całkiem miesza. Po dużym update W8.1 było znacznie lepiej z elementami systemu i większością aplikacji. W W10 pozostalo tak samo ale praktycznie tylko w PS i AI. Co
@Saeglopur: niestety z tego co czytałem aktualizację są wypuszczane tyko dla CC, CS6 już nie jest wspierany. Przy takich kosztach jakie trzeba ponieść przy zakupie tego programu, podstawowa funkcja skalowania powinna być dostępna. Znalazłem takie rozwiązani: http://www.danantonielli.com/adobe-app-scaling-on-high-dpi-displays-fix/ niestety dziwnym trafem po jednym z błędów program zaczął mi rozpikselowywać grafiki jak wybieram 'Fit Screen'. Przeinstalowuje program i zobacze czy to pomoże
@adios: oczywiście też to znalazłem, ale tak jak wcześniej napisałem, wystąpił u mnie jakiś błąd i grafiki zaczęły mi się rozpiekselowane przy widoku 'Fit Screen' na który najczęściej pracuje.
@przemek9011: z ciekawości wygrzebałem w necie, nie jestem grafikiem, ale pamiętam, że miałem problemy ze skalowaniem LibreOffice(teraz używam MS) i trick z manifestem tam robił robotę.