Wpis z mikrobloga

@aaa_daa: Fajna kiecka, chociaż dla mnie średnio się podobają takie paski jak są na górze, jakoś pełne ubrania lepiej do mnie trafiają, ale co kto lubi. Brawo za odwagę, wrzucając cokolwiek trzeba się liczyć z falą hejtu kimkolwiek by się nie było...
  • Odpowiedz
@aaa_daa: nie przejmuj się s-----------i z góry. Serio, ci ludzie zachowują się tak, jakby kobiety widywali tylko w .jpg, ewentualnie .avi. +Nie rozumiem, co jest takiego przyjemnego w byciu na siłę niemiłym, to jest bardziej żałosne niż śmieszne. Moim zdaniem masz bardzo ładną figurę. Udanego sylwestra. :)
  • Odpowiedz
Za moich czasów studniówka to był bal. Kobieta tańcząca poloneza w spodniach... Serio?


@blady: Serio. A czemu nie spodnie? Eleganckie, wygodne, proste, z klasą. Czy słowo "bal" oznacza, że trzeba wyglądć o 20 lat starzej niż się jest w rzeczywostości? Te "sukienki" to jakiś archaiczny trend który wszyscy bezrozumnie powtarzają. Nie rozumiem, nie podoba mi się, jest to słabe. Pomijając już to, że wygląda się w tym jakby było się
P.....s - > Za moich czasów studniówka to był bal. Kobieta tańcząca poloneza w spodni...

źródło: comment_SzXLtdfwMQXfI5QMOsQ6P4jsD0SGGR5Q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Przeczytałam wasze komentarze rodzicom, zrobiło im się mnie żal i kupią mi nową (ʘʘ) dzięęki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@aaa_daa a może spróbuj założyć do niej bieliznę wyszczuplającą? Moja bratowa po ciąży utyła w okolicach pasa i sprawiła sobie jakiś taki gorset, który naprawdę daje spory efekt
  • Odpowiedz