Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję Waszej pomocy.
Mógłby ktoś obeznany pomóc mi skonfigurować serwer TS3? Jest tylko opcji, że ledwo ogarniam. Nie chodzi mi o nie wiadomo co. Chciałbym po prostu poustawiać wszystko tak żeby randomowy użytkownik nie mógł edytować/dodawać kanałów, usuwać/przenosić innych użytkowników - tak jak to się stało przed chwilą... W zupełności nie wiem o co biega z tymi punktami, które się nadaje poszczególnym grupom. Chciałbym aby ktoś przypadkowy mógł dołączyć do kanału bez hasła (lub z hasłem jeśli mu podam) i tylko mówić - czyli po prostu używać tak jak się powinno, a nie bawić się w admina kanałów czy całego serwera :) Internetowe poradniki nic mi nie pomagają... Chyba, że nie potrafię odpowiedniego znaleźć. HALP!

#ts3 #csgo #voip
  • 8
  • Odpowiedz
@tylkokwas: Swoją wdzięcznością, plusem i ewentualną pomocą dla Mirków w przyszłości, w dziedzinach, na których się znam.

@Perlo: Wiem, wiem. Jednak opcji jest tam więcej niż się wydaje i nie każdą rozumiem. Już myślałem, że ustawiłem wszystko tak jak trzeba, a potem znajomi znajomego znajomego sobie weszli i... utworzyli swój kanał tymczasowy... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz