Wpis z mikrobloga

Miał ktoś styczność z Belgium Post? Dotychczas dotarła do mnie za pośrednictwem tej poczty tylko jedna paczka, więc ciężko o obiektywne podejście do sprawy, stąd me pytanie. Aktualnie druga paczka od 14 dni wisi na Your shipment has arrived at the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days. - tutaj tracking. Normalne to? ;)
#tracking
  • 35
@Old_Postman: Trafiłem na jakąś uprzejmą Panią, która odebrała telefon - niestety nic w swym systemie nie widzi (nic dziwnego, skoro paczka nierejestrowana), na moje nazwisko też żadna paczka nie leży. Trochę chore jest to, że (tak przynajmniej ja zrozumiałem) nie ma żadnej możliwości sprawdzenia czy paczka w ogóle na pocztę dotarła - coś jak wewnętrzny system śledzenia, dostępny dla pracowników poczty.
@Old_Postman: teoretycznie jest numer BLVS00000000000, więc w system wrzucić można - wszystko pewnie o $ się rozbija. Polak mądry po szkodzie, raz mi szybko w ten sposób przyszło, za drugim razem - jak widać. Kolejne paczki jedynie NL Post, przynajmniej wiadomo gdzie utknęła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vaxx rozmawiałem ze znajomą pracującą na poczcie, ona też nic nie widzi i mówi, że nie spotkała się z takimi paczkami, które są monitorowane tylko do lotniska a potem idą jak klasyczny list. Powiedziała, żebym czekał a jak się nie doczekam to pisać do sprzedającego a jeszcze lepiej do PayPal bo oni raz dwa zrobią zwrot który ściągną ze sprzedawcy.
@vaxx nigdy nie korzystałem z ich zwrotów więc jeszcze nie wiem czy całe, czy pół szczęścia ale podobno zwracają :)
gorzej jak będzie taka nieładna sytuacja, że minie 30 dni, poproszę o zwrot, oni zwrócą po czym dostanę paczkę