Wpis z mikrobloga

Miał ktoś styczność z Belgium Post? Dotychczas dotarła do mnie za pośrednictwem tej poczty tylko jedna paczka, więc ciężko o obiektywne podejście do sprawy, stąd me pytanie. Aktualnie druga paczka od 14 dni wisi na Your shipment has arrived at the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days. - tutaj tracking. Normalne to? ;)
#tracking
  • 35
  • Odpowiedz
@vaxx: to znaczy, wpis w trackingu jest normalny, to oznacza, że paczka zawędrowała do Warszawy i od tamtego momentu stała się paczką nierejestrowaną

nie jest normalne to, że od 14 dni nie otrzymałeś swojej paczki, choć mogą zdarzać się przestoje związane ze świętami
  • Odpowiedz
@Reggy: No właśnie do tego czasu, od kiedy leży w Warszawie, się przyczepiłem. Pisałem chwilę z naszym wykopowym listonoszem i dowiedziałem się, że nie ma możliwości sprawdzenia czy taka paczka trafiła na mój UP czy też nie, co mnie jednak trochę martwi. Awizo czy czegokolwiek innego też brak, więc albo zaginęła, albo faktycznie gdzieś leży...
  • Odpowiedz
@vaxx dostałeś w końcu paczkę? @Reggy mam podobny problem choć jeszcze nie 14 dni a niebawem tydzień minie i 0 info o paczce, na infolinię poczty dzwoniłem Pani powiedziała mi, że oni NIE obsługują bpost.... WTF? to kto to dostarczy? mam jechać na Okęcie odebrać? :D
  • Odpowiedz
ktoś to musi obsługiwać? Patrzyłem na stronie belgijskiej poczty ale nie znalazłem maila, żeby ich zapytać co tam się dzieje, i z kim współpracują w PL. Ja tam chyba zaraz pójdę niech przekopią ten swój burdel i to znajdą :)
  • Odpowiedz
Ok, to i ja odpadam. Chciałem na WER dzwonić, może mają gdzieś info w systemie, że JAKAKOLWIEK paczka na mój adres przeszła...ale już nikt nie odbiera i nie wiem czy są tak bardzo zapracowani czy po prostu pracują do 16
  • Odpowiedz
@Old_Postman: jasne, w pełni to rozumiem. Pytanie jednak - można w jakiś sposób sprawdzić czy ta paczka jednak na pocztę trafiła, a awizo gdzieś "wyparowało"?
  • Odpowiedz
@vaxx: Telefonicznie raz się da raz się nie da. Nie możemy udzielać informacji dotyczących przesyłek przez telefon. Może być tak, że była awizowana i leży sobie i czeka :)

Wogóle to ten numer jest bardzo dziwny jak na przesyłkę rejestrowaną.
  • Odpowiedz
@Old_Postman: problem w tym, że awizo żadnego nie było - ani tego pierwszego, ani też powtórnego. Jeśli na pocztę dotarła, to raczej niestety już nie czeka - w kraju podobno 16 grudnia była... W Poznaniu miałem identyczną sytuację, tj. zamawiałem za pośrednictwem tej poczty, po zmianie statusu na Your shipment has arrived at the postal operator of the country of destination and will be delivered in the coming days. znalazłem awizo
  • Odpowiedz