Wpis z mikrobloga

Właśnie zakończyłem prawie 18 godzinny maraton planszówkowy. Na przystawkę Mage Knight we dwóch, potem Zombiaki na oczyszczenie umysłów i jako danie głowne 7,5h gra w pełnym składzie w Cywilizacja: Poprzez Wieki. Na deser poszedł Dominion i jakis prototyp o statkach, ale nic nie równa się z Cywilizacją. Moja ocena to 10/10. Pod kazdym względem warto zagrać.

#grybezpradu #gryplanszowe
piotrow - Właśnie zakończyłem prawie 18 godzinny maraton planszówkowy. Na przystawkę ...

źródło: comment_K4DIBDe0UQ3yKkczdAdJhkWcVhjEzvUA.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
ZAZDROSZCZE! Ja 6 lat temu przerwałem swoją przygodę z planszówkami, ale Dominiona sam gdzieś jeszcze mam w szafie, a TTAges szanuję - genialna gra! Ps. Ależ bym zagrał...
  • Odpowiedz
@piotrow: ja powoli wprowadzam ekipe TtA. ale na 2 osoby z tlumaczenien zasad sie w 3h wyrobilismy. Sam czekam na 1sza partie w 4os. Poki co mam 3 osoby na weekend.
  • Odpowiedz
@piotrow: ja powoli wprowadzam ekipe TtA. ale na 2 osoby z tlumaczenien zasad sie w 3h wyrobilismy. Sam czekam na 1sza partie w 4os. Poki co mam 3 osoby na weekend.
  • Odpowiedz
@piotrow: zazdrość i szacun ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja wczoraj pierwszy raz grałem w planszówki "innego typu niż Monopoly" - Carcassonne i Neuroshima Hex, było super (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Melt: Przy 4 osobach i graniu pełnej wersji chyba ciężko zejść poniżej 7h. Pod koniec dość długo czeka się na swoją turę, a jeszcze jak trafi się jakiś myśliciel i analizator przy stole to można w międzyczasie grać w inną grę na drugim stole. Średnio myślę, że około 2h na osobę trzeba liczyć.

@Rozamunda: z przygotowaniem gry i przypomnieniem zasad 5,5h na dwie osoby (scenariusz kooperacyjny, 3 dni
  • Odpowiedz