Wpis z mikrobloga

Mirki, ostatnio się zastanawiam czy nie spróbować popykać w tą minigierke, ale czytam różne opinie na temat sterowania. Jak to jest, ponoć myszką i klawiaturą to chu a nie sterowanie. Jest aż taka różnica między tym a joystickiem?
#elitedangerous
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SmokeProspector: Grałem 20 godzin na myszce, potem przesiadłem się na joya i szczerze masz tylko poczucie trzymania drążka w ręce. Fajnie no, ale nie jest to jakaś kolosalna różnica jak na przykład w Project Cars między gamepadem a kierownicą. Oczywiście jak kupisz dobry joystick i przepustnicę to wiadomo gra się zajebiście. Fajny i tani joystick kosztuje w granicach 30-50 zł - na początek wystarczy.
  • Odpowiedz
@SmokeProspector: Ja się na razie wstrzymałem z powodu braku hajsu na gry, ale jak tylko będę mógł to kupię, zapowiada się świetnie, ale nie jest potrzebne by cieszyć się grą, na początku i tak musisz poznać wszystkie mechaniki więc śmiało możesz odpuścić na początek.

Ja mam GTX 750Ti, 8 GB RAM, jakąś i5, nie pamiętam dokładnie i gra zapierdziela na max jak marzenie (czasem w stacji spadnie o 5 fps
  • Odpowiedz
GT 540M 2 Gb


@SmokeProspector: GTA V chodzi na medium na tym to i elite pójdzie. Masz w opcjach dużo możliwości konfiguracji grafiki, więc spokojnie sobie ustawisz pod to, na dodatek nie powinno być tragedii jeśli chodzi o jakość. Ale ja się nie znam na laptokach zbytnio jeśli chodzi o karty, więc spytaj kogoś innego z tym, poza tym chętnie pomogę :)
  • Odpowiedz
@kamil-litwinczuk-9: No GTA V na medium mi lata, ale za to Wiedźmin jest niegrywalny i nie wiedziałem jak to się rozbija o siebie. Z tego co widzę, to niby ta moja karta jest trochę bardziej wydajna od tej z minimalnych wymagań, a do tego jeśli twierdzisz, że jest dobrze zoptymalizowana to powinno to polecieć
  • Odpowiedz