Wpis z mikrobloga

@kodishu: nie wiem po co ci to, ale nawet jesli jeszcze jakas firma taxi uzywa sredniowiecznej lacznosci CB to i tak informacje sa przesylane cyfrowo na przystawki zapewne, a nie glosowo tradycyjnie

tradycyjnie to mozesz uslyszec ze Zdzichu idzie na Orlen na kupe zeby mu Grazynka z centrali zlecenie przetrzymala
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: Może gdzieś tak jest. Jak na razie w Krośnie działa normalna łączność radiowa.

PS. Taksiarze na pewno nie mają łączności CB ( ͡° ͜ʖ ͡°)
CB ---> Citizen Band
  • Odpowiedz
@kodishu: to juz w ogole srednowiecze do kwadratu, w Gdansku technologia zapomniana tak dobrze na poczatku lat 90tych. Jedna korporacja starych dziadow na przystawkach jezdzila jeszcze tak z 3 lata temu, jako jedyni w Trojmiescie.
  • Odpowiedz
@embriao: taaa, jeszcze chyba euroschool w Gdyni dosyc dlugo sie tego trzymal.

a ci z dajana to w ogole mieli kolorowo, w Sopocie musial stac na Niepodleglosci bo jak stal na dole pod Sheratonem to juz mu zlecenia nie wpadaly, w Gdynii to juz w ogole po za zasiegiem
  • Odpowiedz
@kodishu: Z Krosna nie jestem ale z tego co widzę to jedna powinna być trochę za 160 MHz, a druga za 152 MHz końcówkę doskanuj sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kodishu: Tam dostępu nie masz ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak skaner masz, to końcówkę sobie znajdziesz szybko. Podpowiedź druga maksymalnie do 0.5 MHz za tym zakresem co podałem:
160-160.5 i 152-152.5
  • Odpowiedz