Wpis z mikrobloga

Hej #bielskobiala
Czas chyba odwiedzić jakąś przychodnie z lekarzem pierwszego kontaktu.
Stąd moje pytanie:
Którą przychodnie polecacie?
Miejsce placówki nie jest tak ważne, jak możliwość rejestracji telefonicznej na konkretną godzinę np. 9:50.
Oczywiście lekarz, który nie zapisuje na wszystkie dolegliwości antybiotyk+ketonal
Dostałem cynk, od pielęgniarki z medycyny pracy że na os. Beskidzkim mają dobre plus nie przyjmują emerytów po 15

Z góry dzięki na pomoc!
Tagi dodatkowe:
#lekarze #pytanie #medycyna #przychodnie
  • 8
  • Odpowiedz
@Bjornolf: korzystam i chyba polecam patrząc na podejście do pacjenta [mój niebieski też tam był i też sobie chwali]. Dr Wolańska i zapisy telefoniczne od godziny 8.
  • Odpowiedz
@matra: Jeszcze dopytam:
zapisy są np. dzwonię o 8 i mówią mi na którą godzinę przyjmuje lekarz czy usłyszę"przyjdź pan na 9 i czekaj". Po czym przychodzę na 9, a tam 50 osób, które stoi od 7 rana w kolejce?
  • Odpowiedz
@Bjornolf: nie, powie Ci który masz numerek i jaka to orientacyjnie godzina. Potem już się nie rejestrujesz tylko idziesz pod gabinet i pytasz kto ma numerek przed Tobą. Byłam tam tylko dwa razy i za każdym razem było spokój. Nie wiem jak przyjmuje, w poniedziałki wiem, że po południu, a piątki ma do południa, ale chyba co drugi piątek. Reszta dni nie wiem.
  • Odpowiedz
...pani Wolańska zna się tylko na wypisywaniu recept, jak chcesz fachowej porady to celuj w kogo innego, co do rejestracji to też wygląda różnie - niby numerki są, ale jak trafisz na niereformowalną 60+ to jej tego nie wytłumaczysz
  • Odpowiedz
@glutlamy: wołaj jak do kogoś piszesz. Widać ile ludzi tyle poglądów, ale ja sama dużego doświadczenia nie mam. Fakt, że byłam u niej dwa razy i za drugim razem dostałam antybiotyk, który imo był zbędny [zapalenie krtani, ale byłam u niej z rana kiedy głos miałam naprawdę tragiczny i szybko przeszło po kilku godzinach], a za pierwszym receptę na jakiś syrop, ale przypadkiem mojego niebieskiego się autentycznie zainteresowała + dostał
  • Odpowiedz
@Bjornolf: ...proponuje każdego innego lekarza w tej przychodni, do w/w chodziło się tylko po L4 ;) aktualnie korzystam z pakietu ubezpieczenia w pracy (kilka przychodni prywatnych do wyboru bez kolejek i nerwów)
  • Odpowiedz