Wpis z mikrobloga

Mirki , co chrześniak mojej żony #!$%@?ł na wigilii to nawet ja bym tego lepiej nie zrobił.

Mały zażyczył sobie na święta FIFE 16 PS4, no #!$%@? przebolałem te dwie paki ale #!$%@? chodziłem do samej wigilii a co się stało dalej to paczcie.

Opłatek , kolacja cała rodzina przy stole atmosfera zajebista, ja podbudowany że dzieciak się ucieszy , nadszedł czas prezentów. Co się okazało Gówniarz każdemu kto go zapytał przed świętami co chce od Mikołaja mówił FIFE NOWO. No i #!$%@? dostał 3 nowe sztuki. Jego ojciec czerwony jak burak , wszyscy #!$%@? , czar świąt prysł. Ja debil paragon gdzieś #!$%@?łem bo na #!$%@? jest myślałem. Nikt się nie cieszył ze swoich prezentów, każdy przejęty dziwną sytuacją. Dwie stówy jak jak psu pod ogon. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#swieta #fifa16 #wigilia #przegryw #truestory
  • 72
  • Odpowiedz
Co się okazało Gówniarz każdemu kto go zapytał przed świętami co chce od Mikołaja mówił FIFE NOWO. No i #!$%@? dostał 3 nowe sztuki.


@AmebaUczySieAngielskiego: to się kuźwa trzeba było dogadać, tak trudno było wpaść na to że dzieciak będzie wszystkim opowiadał o czym marzy?
  • Odpowiedz
@AmebaUczySieAngielskiego: Chyba czegoś nie rozumiem. Nie chcesz sprzedać tej gry, ale chcesz ją zwrócić, bo przecież "nie zabierzesz dziecku prezentu" (?). Przecież sam napisałeś, że dostał trzy takie same gry... o co ci chodzi, stary ( ͡° ʖ̯ ͡°) Skoro nie możesz jej zwrócić, to sprzedajesz i za te pieniądze kupujesz inną...
  • Odpowiedz