Wpis z mikrobloga

Mirki , co chrześniak mojej żony #!$%@?ł na wigilii to nawet ja bym tego lepiej nie zrobił.

Mały zażyczył sobie na święta FIFE 16 PS4, no #!$%@? przebolałem te dwie paki ale #!$%@? chodziłem do samej wigilii a co się stało dalej to paczcie.

Opłatek , kolacja cała rodzina przy stole atmosfera zajebista, ja podbudowany że dzieciak się ucieszy , nadszedł czas prezentów. Co się okazało Gówniarz każdemu kto go zapytał przed świętami co chce od Mikołaja mówił FIFE NOWO. No i #!$%@? dostał 3 nowe sztuki. Jego ojciec czerwony jak burak , wszyscy #!$%@? , czar świąt prysł. Ja debil paragon gdzieś #!$%@?łem bo na #!$%@? jest myślałem. Nikt się nie cieszył ze swoich prezentów, każdy przejęty dziwną sytuacją. Dwie stówy jak jak psu pod ogon. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#swieta #fifa16 #wigilia #przegryw #truestory
  • 72
  • Odpowiedz
@AmebaUczySieAngielskiego: on #!$%@?? Przecież to małe dziecko i jak bardzo chciał fife to wiadomo ze wszystkich o tym informował. Trzeba było albo sie skonsultować z reszta rodziny, co mu kupują albo byc w pełno przygotowanym na zwrot. Kto #!$%@?, chyba Ty. Moze chociaz reszta darczyńców była mądrzejsza i oni maja paragony?
  • Odpowiedz
@AmebaUczySieAngielskiego: 200 zł? na święta? a w życiu!
symbolicznie czekolada, albo dwie, niech się cieszy, że rózgi nie było, albo końskiego łajna inside.

gdzie 200 zł na fifę dla nieswojego dzieciaka wydać... to ja mojemu żałowałem kolejnego samochodzika za 50...
  • Odpowiedz
@epi: majątek to jedno, bo niektórzy mają do kupienia 3 podarunki, a niektórzy 20.
może też patrzę przez pryzmat mojego młodego, który jeszcze nie rozróżnia co jest tanie, co drogie i wszystko niszczy z jednakowym zapałem - zwyczajnie nie opłaca się przepłacać. autko za 2 zł traktuje tak samo jak autko za 50 zł czy za 100 zł.
  • Odpowiedz
@AmebaUczySieAngielskiego: Ja się pytam, KTO nie pyta się rodziców małego dziecka co mu kupić na prezent? NO KTO? I jeszcze z własnej inicjatywy wydaje 2stówki. Dobrze że dzieciak przynajmniej ma PS4 bo równie dobrze mógłby nie mieć a Fifę sobie zażyczyć bo kolega ma xD
  • Odpowiedz
@AmebaUczySieAngielskiego: Kiedyś mały Sebek pisał list do św. Mikołaja/Gwiazdora/Aniołka/Dzieciątka/Gwiazdki/Dziadka Mroza i nie było problemu bo wszystko było na piśmie a list przejmował stary Sebka.

Teraz mały Tytusek łazi po rodzinie i każdemu mówi co chce dostać, więc tak to jest jak jest
  • Odpowiedz
@AmebaUczySieAngielskiego: To bardziej Wasz błąd niż błąd dzieciaka. No ale trudno stało się, nauczka na przyszłość. Możecie w tej sytuacji nauczyć małego podstaw handlu - niech opchnie nadmiar gierek kumplom.
PS. widzę na mirko, że dzieciak już ogarnął
  • Odpowiedz