Wpis z mikrobloga

Czemu zawsze ludzie honoru muszą ginąć ? Mam wielki szacunek do ludzi honoru. Ale jak oglądam ten serial to myślę, że niedługo zostaną tam same gnidy bez kręgosłupa moralnego. A jak zaczynam myśleć nad tym intensywniej to widać, że w tym realnym życiu jest podobnie. Dobrzy ludzie umierają, albo są mocno gnębieni przez tych bez żadnych skrupułów. Można nawet dojść do wniosku, że w życiu lepiej być gnidą niż człowiekiem dobrym, bo tym pierwszym zawsze lepiej się powodzi.
#gameofthrones #got #graotron #kiciochpyta #rozkminy
Bladi89 - Czemu zawsze ludzie honoru muszą ginąć ? Mam wielki szacunek do ludzi honor...

źródło: comment_WFh34RKdXmGqmufslQgiUnlhtrL7RjEa.jpg

Pobierz
  • 11
@Bladi89: już dawno przestałem oglądać ten serial, bo jego jedyną zaletą był powiew świeżości w postaci kontrowersyjności - sodomia, kazirodztwo, miażdżenie głowy w dłoniach, smród, bród i ubóstwo, a fabuła z czasem rozwadnia się jak sos do kebaba u turka w restauracji i z czasem przestajemy ją zauważać.

Dlatego wolę świat Sapkowskiego który jest też paskudnym miejscem, ale paskudnym realnie, a nie na siłe.
Można nawet dojść do wniosku, że w życiu lepiej być gnidą niż człowiekiem dobrym, bo tym pierwszym zawsze lepiej się powodzi.


@Bladi89: #takaprawda

Dobrzy ludzie umierają, albo są mocno gnębieni przez tych bez żadnych skrupułów


Samo życie i selekcja naturalna. Lepiej być złym i silnym, niż dobrym i słabym, logicznie. Lepiej oczywiście dla samego siebie.

Mam wielki szacunek do ludzi honoru. Ale jak oglądam ten serial to myślę, że niedługo zostaną