Wpis z mikrobloga

#mirki co myślicie o robieniu kariery przez łóżko w #pracbaza
Ale w takim wydaniu, że facet prześpi się z babką która jest jego kierowniczką lub dyrektorką.

Wiecie jesteście w takiej sytuacji. Ona na Was leci. I do tego ona decyduje o tym ile zarabiacie. Więc istnieje spora szansa na dużą podwyżkę.

Oczywiście ona to nie jakiś pasztet 1/10 ale bogini 10/10 to też nie jest.

Mieliście może jakiegoś kumpla w takiej sytuacji?


#logikaniebieskichpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow #pracbaza #korposwiat #korpobitch #korpo #korposex
pawelwow1 - #mirki co myślicie o robieniu kariery przez łóżko w #pracbaza 
Ale w tak...

źródło: comment_S4zvzkYb1YWaEFrU8V0J2lYM05mfpYQ0.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@pawelwow1: jakby nie patrzec, gdyby kobieta sie puscila za podwyzke to bylaby nazwana dziwka, ale ze strony faceta jesli mysli jak typowy samiec to i porucha i dostanie podwyzke wiec same plusy. Znajda sie tacy co nazwa go meska prostytutka. Ale w przypadku dupy 10/10 to ciezko byloby sie powstrzymac, chyba ze bylbym w zwiazku. A druga sprawa np z dupa 1/10 i ja bzyka za podwyzke to wtddy jest
  • Odpowiedz
Ale w przypadku dupy 10/10 to ciezko byloby sie powstrzymac, chyba ze bylbym w zwiazku. A druga sprawa np z dupa 1/10 i ja bzyka za podwyzke to wtddy jest 100% meska prostytutka:P ot, moje meskie myslenie


@oleorl: A co z takimi 6/10 albo 7/10
  • Odpowiedz
@pawelwow1: ja bym powiedzial tak, jesli Ty nie bedziesz mial z tym problemow. Nie bedziesz czul sie ponizony, a mysl ze poruchasz wrecz cie nakreca, to jedziesz. Wazne zeby nikt inny tez nie pitolił ci za uszami. Ale, pamietaj ze jak cos sie #!$%@? to mozesz byc bez pracy, albo wlasnie bedziesz mial na nia haka, ze sie bzykales z nia i wszystkim powiesz, ze za to dostales podwyzke ;p
  • Odpowiedz
wszstko zalezy jak na to patrzec i czy obrales jakis plan. Zawsze i wszedzie w zyciu potrzebny jest plan. Albo inaczej, ten kto planuje ma łatwiej w przypadku roznych scenariuszy
  • Odpowiedz