Wpis z mikrobloga

No elo Mirasy i Miraski. Potrzebuję kogoś, kto zna się na historii ewentualnie jest chemikiem czy cuś. Generalnie ciężko to określić, bo potrzebuję speca w pewnym temacie, który jest mi obcy. Mianowicie, znajoma znalazła na strychu w swoim poniemieckim domu szklaną ampułkę, zamknięta, bez możliwości otwarcia. Można ją tylko rozbić (pic. rel.). W środku znajduje się ciemnozielony płyn. Jak myślicie? Trzeba to zgłosić na policję czy do innych służb? Co robić? To nie jest zarzutka. _
#historia #chemia #csiwykop #iiwojnaswiatowa?
Agresciwo - No elo Mirasy i Miraski. Potrzebuję kogoś, kto zna się na historii ewentu...

źródło: comment_0t8ntPWZzA9REgXV1XCr0jcAw5AQguSg.jpg

Pobierz
  • 372
  • Odpowiedz
@Tosiek14: Haha. Dokładnie tak to sobie wyobraziłem, jak tylko wszedłem na mirko.
( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzę, że nikt do końca nie jest pewien, co to może być. Ale spokojnie, kiedy się dowiem zawołam wszystkich.
  • Odpowiedz
Pokazałem znajomej debatę jaka się wywiązała, a ona się mnie pyta co to za śmieszne forum. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W tym tygodniu powiadomi 112 i zobaczymy co się stanie. Śmiałem się tylko, że jej dom zaplombują i poddadzą kwarantannie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
A tak na poważnie to na pewno jest to jakaś broń chemiczna ( może fosgen). Zadzwoń po Policję i niech oni wezwą odpowiednie służby i to wyniosą


@crystaldragon: NO NA PEWNO BRON CHEMICZNA BO PRZECIEZ KAZDY NIEMIEC MIAL W DOMU BRON CHEMICZNA, NO BO CO W DOMU MOGL MIEC NORMALNY NIEMIEC JAK NIE GRANATY I BRON CHEMICZNA?
  • Odpowiedz