Wpis z mikrobloga

Siema Mireczku. Masz za dużo wolnego czasu w ramach świąt, a nie masz go czym zapchać? Chciałbyś sparafrazować słynny cytat "bede grał w gre", jednak nie masz w co pograć? Mam dla ciebie mały prezent. Do rozdania jest jeden egzemplarz kultowej gry Half-Life 2 (na Steam). Pewnie większość mirków-graczy już posiada ten tytuł, ale znajdzie się ktoś kto go nie ma. Plan jest prosty: Wy plusujecie ten wpis, ja jutro o godzinie 19 wylosuję za pomocą mirkorandom jednego szczęśliwca. Prawilnie zielonki nie biorą udziału ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powodzenia!
#rozdajo #rozdajosteam #steam #gry
Pobierz
źródło: comment_BGuLoi0jaS0WNuAtmVYPaNLMa8wZxORl.jpg
  • 9
Niestety nie mogę już edytować wpisu a mam jeszcze jedną rzecz do przekazania. Grę mam w formie Prezentu na Steam. Jeżeli uda ci się wygrać to podajesz mi na priv swój login na Steam, ja zapraszam cię do znajomych i wysyłam to za pośrednictwem Steama. Jeżeli masz już tę grę w swojej bibliotece to wybacz mirku ale twoja strata, losuje kolejną osobę.
@Damian1998: Nie dziwię się, dniu jej premiery robiłeś szlaczki pod tematami lekcji w zerówce ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio to bardzo dobry FPS z ciekawą fabułą, fajnymi postaciami i dobrym gameplayem wykorzystującym na wszelkie możliwe sposoby fizykę gry. Żeby dowiedzieć się więcej poszperaj w necie.