Wpis z mikrobloga

Kupiłem płytę główną na aliexpress. Sprzedawca odpisał że ten co che nie działa, ma jakiś inny model kompatybilny z tym co zamówiłem, zgodziłem się, po zamontowaniu okazuje się ze złącze na płycie lapka do drugiego dysku
ma inny slot i nie mogę go podłączyć bez odpowiedniego interfejsu.Opisałem to chinolowi i napisał mi ze to moja wina i mi zwróci 5$ wiec dogadałem zwrot towaru i ze pokrywam koszt, założyłem dispute ze pokrywam koszt wysyłki i zostało to przez niego zaakceptowane.

Teraz mi napisał "hi dear, could you you pls closed this dispute for us firstly ,we will arrange refund by paypal once we received your returned goods,you know dispute is very bad for my store ,pls write us you palpal account,thanks in advance

i co teraz robić ? usunąć dispute czy nie ?

#aliexpress #dispute #majfrend
  • 9
@Yatech: hi dear,normally we will agree refund when we received the returned goods ,i just want you can get the refund in time,i meaning we will refund you by paypal immediately when you closed the dispute,aliexpress upgraded rules about dispute ,dispute is very bad to our store.hope you can understand me.