Wpis z mikrobloga

49488 - 111 = 49377

#festive500 - dzień 2, pierwszy w którym miałem czas na normalny trening. Korzystając z dobrej pogody wyciągnąłem podstępem @kozio23 na małe #100km. Tradycyjna wschodnia rudnka "płaska acz urokliwa". Takiem tam #chwalesie #pokazrower : #szosa. Rychtarski chyba już w finalnej formie (jedyne co bym jeszcze to koszyki na bidony jakieś bardziej elo). Jak pobłogosławi kiedyś pieniędzmi to może jeszcze wideł Wound Up, ale jestem i tak bardzo zadowolony z obecnego setupu, polecam takie życie.

Statystyki:

Dystans: 111 km
Czas: ◷04:40:52
Średnie tempo: 2:07 min/km
Średnia prędkość: 28,25 km/h
Kalorie: 7346 cal

#rowerowyrownik #ruszwroclaw

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

źródło: comment_9Zd1NuGjMxWZ6hdV1OBSiE0XxCGqhkqx.jpg
  • 15
@fixie: dla napisu, wagi czy działania? mam teraz rd, fd, korbę i kasetę chorusa, heble centaur b+r, klamki record (z łapami chorusa, ktoś przyoszczędził ( ͜͡ʖ ͡€) ). Więc jeden record mi wiosny nie uczyni w kwestii swagu, chyba, że jakaś odczuwalna różnica.
@fixie: a może jest? poszukam :D
można, ale nie wiem czy ten nie siedzi całkiem dobrze. A malowanie widła za 50 zł to raczej skórka nie warta wyprawki :) Jak znajdę coś ładnego z prostymi lagami to się pomyśli.
W sumie może jakaś konkretniejsza keta by robiła więcej rapu, jakiś connex 10SB czy coś. Miałem łańcuch recorda ale swoje przeżył i połamałem, a z 3 spinkami to głupio ( ͡°