Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

faceci lubią oglądać c---i i tyle


@besiege: Wpisz sobie ,,redtube.com" w pasku przeglądarki i oglądaj. C---i na redditgonewild są odpowiedzią na ogromne stulejarstwo tam panujące. Na wypoku też jest, ale nie w takim natężeniu, no i najważniejsze więcej tego s----------a nie brak. Serio ktoś tam napisał, że się zakochał w tej typiarce bo c---i pokazała? Nie dostrzegasz żałosności tej całej afery? Jedna para ekshibicjonistów(tak to się nazywa) wrzuciła swoje zdjęcie,
  • Odpowiedz
@Shenlong:

gonewild to rak reddita, szczególnie komentarze i to nie jest zdanie polaczków tylko ludzi z reddita,


aha, sorry nie przeglądam gonewild i nie jestem znawcą erotyki/p---o na
  • Odpowiedz
Ale to nie tak mirki. Banda stuleji zrobi gównoburzę o nieszanowanie się kobiet. Że oni mają lepsze c---i w domu itp.

Po prostu do tego trzeba dorosnąć. I zacząć traktować c---i jako... "fajny dodatek" a nie CEL ŻYCIOWY.

Dlaczego na reddit jest zachwyt?
"Koleś wchodzi, widzi c---i użytkowniczki." - "...Oooo, zajebiste. Zaplusuję, niech wie że ma się czym chwalić." "Spoko laska, ma dystans."
  • Odpowiedz
A tak z ciekawości... KAŻDY #kontenerynamleko jest ponaciągany, skóra nie wygląda jak powinna. I ogólnie, fajny w dotyku ale po ciemku. Zobaczysz takiego z bliska to krew z c---a odpływa.

Zaczniecie mi tu #rozowepaski wypisywać że jak by dbała, to by tak nie było?
Chętnie poznam metody na dbanie o c---i, żeby nie porozrywało skóry na nich.
  • Odpowiedz
Bo PC są lepsze często droższe, argument z d--y. Nie mam Iphona, mam Nexusa 6 z andkiem sprawdź se cene. No z tym ostatnim się zgadzam


@Shenlong: nie chodzi o to czy PC jest "lepszy". Po prostu ludzie którzy mają troszkę więcej kasiorki mogą sobie pozwolić na zakup PS4 i tyle, ich fundusze nie zmaleją aż tak, nawet dla tych paru exclusive'ów. Ludzie którzy nie mogą sobie pozwolić na takie
  • Odpowiedz