Wpis z mikrobloga

Jeśli jest na mirko jakiś grafik komputerowy specjalizujący się w rysowaniu stworów typu powieści fantasy i takowemu grafikowi się nudzi i mógłby mi coś narysować, a Ja bym zapłacił mu wdzięcznością to dajcie znać xD
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@huzarius: Ogólnie myślałem nad człowieko-zwierzęciem. Poruszałoby się na dwóch nogach pokrytych bujnym, białym futrem, zamiast stóp kopyta. Tułów także w białym futrze, każdy z tego gatunku posiada garb, niektórzy mniejszy, inni więksi. Przy nogach przypasane mają prymitywne pochwy z zakrzywionym mieczami. Ręce standardowo w futrze białym, posiadają po 5 palców. Głowa to mieszanka końskiej głowy i człowieka, ale raczej przeważa twarz człowieka. I to nie jest jakaś maszkara, tak w
  • Odpowiedz
@huzarius: Haha Ja sam mam z tym problem ;) Cóż, jeśli i Ja niczego nie wymyślę i Ty, to zawsze możesz zrobić taką twarz: Jak u człowieka, podłużna, mały, ale spiczasty nos, twarz nieskalana czasem. Myślę, że to by było łatwiejsze.
  • Odpowiedz
@huzarius: Pracuję ostatnimi czasy nad powieścią fantasy, może dojdzie do tego, że będzie to książka. Ogólnie wstawiam swoje rysunki, ale są po prostu robione humorystycznie, z resztą popatrz na załączony xD. A że jest to amatorski projekt, to nie chciałbym wydawać hajsu na grafika, a zależy mi, żeby był przynajmniej jeden porządny rysunek. Oczywiście jeśli chcesz, twoje imię i nazwisko może widnieć na stronie tytułowej pod tytułem "Grafik" (
PanDetektyw - @huzarius: Pracuję ostatnimi czasy nad powieścią fantasy, może dojdzie ...

źródło: comment_svLBeXY4UE3qGQLiFXmt3IlqBWSQ3PSf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PanDetektyw: spoko, jak wieczorem zlapie wene to moze cos pomazgam :) sam mam tysiace zaczetych projektow :/ jak gry planszowe, komputerowe, koncepty designerskie, konstrukcje, karty, powiesci itd. I nic nigdy nie dokanczam :( bo juz w polowie cos nastepnego zaczynam hehe
  • Odpowiedz