Wpis z mikrobloga

Nie, nie będzie to kolejne smętne biadolenie ( no może nie do końca :P )

Mirki, normalnie chyba tracę nadzieję na poznanie normalnego rozowegopaska. Do rzeczy.
Każdą którą poznaję ma "wypaczone" spojrzenie na seks. Chyba o to najbardziej mi chodzi i o tym dziś chciałbym z Wami chociaż chwilkę porozmawiać.

Schemat:
-poznaję różowego
-wszystko ładnie, miło i słodko
-jakieś randki i rozmowy
-podczas tych rozmów ( już i tych delikatnie bardziej prywatnych ) większość z nich normalnie okazuje się jakimiś d*podajami ( przynajmniej w moich oczach )

Ostatni przykład. Miła dziewczyna, porządne studia, inteligentna. Okazuje się, że tylko do 20 roku życia miała z 7 "chłopaków" ( "związki" ) a wraz z pojedynczymi epizodami to ładowało ją pewnie z 30 chłopa. Po dalszym delikatnym rozwijaniu tematu wychodzi, że wg niej wystawienie dupy czy zrobienie komuś loda to jak dla mnie pójście do sklepu po bułki.
Udawałem, że mnie to nie ruszyło, zacząłem rozmawiać o jej otoczeniu, koleżankach ze studiów itp. - wszystkie to samo. Walą się jak króliki i dają komu popadnie. Zdrada? "No problem" - wystarczy, że im się spodoba jakiś typ...

Poprzedni przykład. To samo, miła i inteligentna studentka. Oczywiście randki, rozmowy i inne pierdoły i co się okazuje? Że nie ma problemu jak ją ładuje 2 chłopa na raz...

Jak tak sobie zacząłem o tym wszystkim myśleć podczas pisania to przypomniałem nawet moją siostrę cioteczną. Solidna dziewczyna, pomocna, dobre serce, porządnie się uczyła, studia itp. Chłopaka miała kiedyś ( czy tam nawet narzeczony ), zakochani, już wszyscy ślub w oczach, najporządniejsza z rodziny i co? No ku*wa dała dupy dla jakiegoś fagasa który ją zapłodnił...

Powiecie zaraz, że łażę po dyskotekach i poznaję samą patolę. Otóż nie, paski poznaję w przeróżnych miejscach ( a dyskotek nienawidzę i nie chodzę ). I albo mam zajebistego pecha albo naprawdę ten świat zszedł na psy i uczucia i intymność poszły na drugi plan.

Ja oczywiście nie mówię, że mam zamiar poznać dziewicę ale ludzie bez przesady. Czy w dzisiejszych czasach każda np. 26-latka musi być wybolcowana przez co najmniej 25 chłopa? Lub zdrada dla niej nie jest niczym niezwykłym?

Wiem, że nieco chaotycznie opisane ale ewentualne dopowiedzenia i rozwinięcia będę dopisywać w komentarzach.

"Dobry Boże, co się dzieje z tym światem?
Popatrz tu z nieba i #!$%@? granatem."
-Figot i Fagot

#rozowepaski #zdrada #zwiazki
  • 142
  • Odpowiedz
@balkenhol: szkoda mi Cię, są tutaj normalne różowe paski? Choc po twojej wypowiedzi mam wrazenie ze opisane powyzej sa normalne a ja nie, czy dziewczyna ktora jest fajna i nie daje dupy byle komu jest wyjatkowa wgl Ciebie?
  • Odpowiedz
Jak widzę w tym temacie białorycerzy broniących różowe które walą się po kątach z sebkami to mam przed oczami typowego pantofla, którego laska ma pięciokrotnie większy licznik partnerów niż on i bidulek musi jakoś sobie to tłumaczyć, że to przecież nieważne i przeszłość xDDD
  • Odpowiedz
@Sahasrara: To znaczy mniej więcej tyle, że taka kobieta kieruje się emocjami i zdrowy rozsądek u niej nie występuje. Większość przejdzie w taki sposób przez życie i im się krzywda nie stanie ale są jednostki u których się to kończy wpadką czy innymi problemami. To raz.

Dwa. Wszystkie nasze czyny w przeszłości definiują nas. Nie ma czegoś takiego, że to co było oddzielamy grubą kreską i to nie ma już na
  • Odpowiedz
@balkenhol: "Cały czas trafiam na jakieś patole, jak nie alkoholik to marycha, tylko kumple mu w głowie" - powiedziała randomowa panna i czy to znaczy że wszyscy faceci są tacy? Nie. To znaczy że wybiera konkretny typ dziewczyn, tak samo jak Ty. To nie w babach problem, tylko w Twoich preferencjach, ciągnie Cie do takich kobiet i dlatego je wybierasz. Nie zdziwie się jak ciągnie Twój do swego i sam cnotą
  • Odpowiedz
@Tsukiko: tez kiedyś nie wierzyłem.
Wiele kobiet sprawia pozory normalnej, niczym się nie wyróżniającej, lecz po dłuższym związku zaczynają wychodzić różne sprawy, bo one się otwierają. Zapewne nie miałaś okazji tego sprawdzić, bo w związku z kobietą nie bylaś (no chyba, że się mylę i jesteś Bi).
  • Odpowiedz
Między innymi dlatego Islam podbija świat. Według Szariatu cudzołożnica może wyjść za mąż tylko za cudzołóżcę i vice versa, a sam akt cudzołóstwa jest karany stoma batami.

Złe kobiety - dla złych mężczyzn; źli mężczyźni - dla złych kobiet! Dobre kobiety - dla dobrych mężczyzn; dobrzy mężczyźni - dla dobrych kobiet! Ci ostatni nie są winni tego, co o nich mówią. Oni otrzymają przebaczenie i zaopatrzenie szlachetne. (Koran 24:26)
  • Odpowiedz
@Splittheatom: Co nie zmienia faktu, że nie wierzę w 90% historii gdzie faceci opisują istne orgie i jakieś kompletnie patologiczne sytuacje.
Chyba, że po prostu taką śmietankę mozna spotkać na mirko i te "normalne dziewczyny" to jakieś Karny pokroju tej Linkiewicz. Podejrzewam, że one w swoim gronie też uchodzą za normalne.
  • Odpowiedz
  • 0
@klonpvv: ok, być może Tobie w bezpośrednich relacjach nie przeszkadzają puszczalscy, ale odważę się stwierdzić, że większości ludzi tak.
  • Odpowiedz
@Tsukiko: Bo widzisz tutaj popularnoscia cieszą się głownie skrajne przypadi, i takie sa najczęściej na wierzchu przez plusowanie.
Wcale nie twierdzę, że robi tak większość kobiet, ale według moich odczuć i obserwacji 30-40% i myślę, że takie same proporcje dotyczą facetów.

Kiedyś mnie to szokowało, obecnie wychodzę z założenia, ze niektóre takie są. Problemem jest, że potrafią długo ukrywać swoją naturę, przy okazji oszukując faceta który traktuje bycie z nią na
  • Odpowiedz
@balkenhol: sucy takie som, w klubach czy innych burdelach tego pełno. Ostatnio czytałem, że nawet na pielgrzymke idom sie grzmocicić. Wstyd i sromota. Trza szukać takich starożytnych dziewoj, jeszcze nieodkrytych, bez tony szpachli na masce, takom łyknąć i bronić jak lew, dżungli król.
  • Odpowiedz
@balkenhol: Smutne ale niestety jest to 100% prawda i z tego i wielu innych powodów cieszę się ze swojego #tfwnogf
@Tsukiko: Ale tak jak ktoś już wcześniej pisał ty jesteś kobietą więc żadna nie będzie się przed tobą na ten temat uzewnętrzniała.
  • Odpowiedz