Wpis z mikrobloga

@M4CH3T4: no i jak widać całkiem słuszna. Dużo lepsza niż "mogę szydzić z czegoś tylko wtedy, gdy chcę to całkowicie zniszczyć". Szydera ma duży związek z komizmem, a humor i komizm to podstawowe mechanizmy samoobronne organizmu przed głupotą. Często jest to bardzo skuteczny środek na zachowanie zdrowego rozsądku szczególnie w przypadkach skrajnych.

Ale to offtop, bo i tak nie widzę dwulicowości w pójściu na Wigilię do rodziny i połamanie się z
"do zwalczania Kościoła i szydzenia z wierzących"


@grzegorz-zielinski: w takiej formie to jest w pierwszym poście. To, do czego Ty się od kilku godzin próbujesz ustosunkować, trochę jak pies goniący własny ogon, jest zgoła odmienne. Czytanie ze zrozumieniem się kłania ツ
@urwisjakichmalo: jestem wierzącym chrześcijaninem o poglądach prawicowych, neuropa jest dużo mądrzejsza i ma ludzi o różnych poglądach zamiast kółeczka wzajemnej bezrefleksyjnej adoracji jak u czterejkonserwy. Bywa że kisnę z obu "obozów". Serio w święta chcesz toczyć te wojenki? Także Szczęść Boże i udanych świąt.( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dertom:

jestem wierzącym chrześcijaninem o poglądach lewicowych, 4konserwy są dużo mądrzejsi i mają ludzi o różnych poglądach zamiast kółeczka wzajemnej bezrefleksyjnej adoracji jak u neyropy. Także Szczęść Boże i udanych świąt.( ͡° ͜ʖ ͡°)

@grzegorz-zielinski:

Ale to offtop, bo i tak nie widzę dwulicowości w pójściu na Wigilię do rodziny i połamanie się z nimi opłatkiem, by potem wyrazić negatywną opinię o KK w formie szydery...