Wpis z mikrobloga

@borntobetroll: Mnie martwi co innego - e90 stają się na tyle tanie, że ich jeździ masa po Polsce, a jedna większy ulepek od drugiej ( ͡° ʖ̯ ͡°) Kiedyś sam taką chciałem (e91 konkretnie), ale chyba już nic z tego :v
  • Odpowiedz
@borntobetroll: na wsiach b4 się mocno trzyma wśród pokolenia wyżej :v. Jak ostatnio na podkarpaciu byłem to 80 mijałem 10 razy cześciej niżw Krk. A B3 to już w ogóle, jak jakąś mijam w Krakowie i ją obczajam to dosłownie każda wygląda jakby właśnie przyjechała z jakiegoś wypizdowa i zmierzała na plac targowy załadowana zimniokami i burakami :v Moją jak wypucuję to czasem nawet ktoś zagada i zwróci uwagę że
TypowyPolskiFaszysta - @borntobetroll: na wsiach b4 się mocno trzyma wśród pokolenia ...

źródło: comment_2WNoXiqjj5cdl466G3j6PrZzGNJYgtoh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@borntobetroll: Mam w planach na ten rok (lub e60). Z tymi ulepami trochę nie chce mi się wierzyć przy takich drogich autach(choć zależy dla kogo co oznacza ulep ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz
  • 0
@borntobetroll: Ja już sam mam w głowie pomieszane, przywaliłem autem niezbyt mocno w korku to przód wyglądał jakby go cytryn i gumiak składał( ͡° ͜ʖ ͡°) Każdy kto później to auto oglądał do wymiany belki uważał za ulepa. Z drugiej strony te wspomniane przez ciebie ulepy z USA są przeważnie tak robione, że pozna się 1 na 100 oglądających i na nic mierniki lakieru jak auto
  • Odpowiedz
  • 0
@borntobetroll: Ja coś sobie zapewne sprawdzę z zachodu, tam tak nie kantują. Ostatnio było e90 po gradobiciu za 4500 ale nie chciałem się za bardzo zadłużać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz