Wpis z mikrobloga

@pszemo98: dziele się czymś dla mnie nowym - myślałam że od tego jest mirko ale najwidoczniej się myliłam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

poza tym to ja jestem w obcym miejscu i poznaje tutejsze tradycje a nie wprowadzam na siłę swoich ;)
@Panska_Skorka @kangurekkangurzatko 1000 lat temu jakiś Mirek wywołał sporą gownoburze wprowadzając awangardowy zwyczaj dzielenia się przesuszonym i sprasowanym kawałkiem podplomyka. Tradycja to coś fajnego, kiedy się umie z niej czerpać i ją redefiniować, a nie kiedy człowiek się staje jej zakladnikiem
@Polonus: żenada to są wasze roszczeniowe komentarze, katoliccy tradycjonalisci, którym na mur-beton wpojono konkretne zachowania i nie ruszysz: swoją cebulę wetkna między kokosy.

ja uważam się za osobe otwarta na obce zwyczaje. oczywiscie dopóki te nie pozwalają na wysadzanie ludzi dookoła w powietrze. nie jestem u siebie i szanuje tradycje innych. choinka stoi.

Pobierz k.....o - @Polonus: żenada to są wasze roszczeniowe komentarze, katoliccy tradycjonal...
źródło: comment_u8Vyas55MGTLZgUEZTvMkJKqcPshR7yh.jpg
@kangurekkangurzatko: Bardzo ładna choinka choć trochę uboga( ͡º ͜ʖ͡º) natomiast nie rozumiem Twojego oburzenia. Jakbyś wrzuciła zdjęcie pizzy i napisała "hehe moje danie wigilijne a nie jakieś barszcze" też uznałbym to mówiąc delikatnie za dość głupawe, ale to Twoje święta masz prawo je obchodzić jak tylko Ci się podoba a chwaląc się tym publicznie na portalu z śmiesznymi obrazkami mamy prawo to skomentować. Pozdrawiam i życzę
@Polonus: uboga, ponieważ tutaj choinkę ubiera się początkiem grudnia, wiec 3 dni temu kiedy próbowałam kupić jakieś ozdoby - niczego juz nie mogłam w sklepach znaleźć. ot kolejna ciekawostka.

chyba jestem ostatnia osoba w tym watku, która można nazwać oburzona. bronie się jedynie przed bezpodstawnym obrażaniem. bo gdyby na wigilię we Włoszech jadło się pizze zamiast "jakiś barszczy", to uszanowalabym to tak samo jak wino zamiast opłatka. co do reszty: o