Wpis z mikrobloga

Powiedzcie Mirki jak to jest, że człowiek naprawdę się stara, próbuje wspierać polskie produkty, wybiera je spośród innych na półce tylko po to, aby przekonać się jak bardzo są c-----e. Weźmy na przykład takie jogurty

Czy naprawdę janusz produkcji i kalkulacji zaoszczędził 0,0002 zł na każdym wieczku tylko po to aby szlag jasny mnie trafiał za każdym razem kiedy próbuję normalnie ten jogurt otworzyć?

Dzisiaj dowiedziałem się, że pracownicy pesy spędzą święta w pracy bo jakiś kolejny janusz planowania produkcji nie był w stanie wykroić tych dwóch dni pracy wcześniej, np. przedłużając zmiany od dwóch miesięcy aby ten ekstra czas się znalazł. Nie, po co, on sobie k---a będzie siedział w domu a robole niech z----------ą.

Wcześniej pisałem o inpoście, który kłamie twierdząc, że można nadać bezpłatny zwrot listu z allegro w dowolnym punkcie - to nieprawda, zobaczymy czy UOKiK przyzna mi rację.

Parę tygodni temu zmieniłem operatora komórki, wybrałem firmę, która zasadniczo nie jest częścią międzynarodowego koncernu - play. Niestety, nie da się przez to rozmawiać, przypomniały mi się lata 90, kiedy jakość rozmów przez komórki właśnie tak wyglądała. Nie wytrzymałem długo, teraz nabijam kasę Francuzom z orange, ale przynajmniej moje rozmowy są krótsze, bo nie muszę wszystkiego dwa razy powtarzać.

Czy naprawdę mamy taką c---------ć we krwi? To ja to p------ę, kupuję niemieckie.

#gorzkiezale #krasnystaw #polska #januszebiznesu
ygreko - Powiedzcie Mirki jak to jest, że człowiek naprawdę się stara, próbuje wspier...

źródło: comment_eWHIPXAGoOfksAgM81DHAvNytRImIQHG.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JamesRussel: Nie do końca rozumiem komentarz, więc nie wiem czy się z nim zgodzić czy nie :). Powiem wobec tego tak: fakt, ja nie muszę pracować w takie dni, w które nie chcę i sam o tym decyduję, czy chcę iść do pracy czy spędzić czas z rodziną. Cieszę się z tego.
  • Odpowiedz
@Waleczny_Kalafior: Nie do końca z tym zasięgiem - wszyscy operatorzy, którzy wpuszczają karty play do siebie dają pewne ograniczenia, jest QoS i tak np. karta play zalogowana w orange nie będzie miała LTE ani HD Voice, a w wielu przypadkach nawet nie będzie mogła skorzystać w ogóle z internetu. Tak miałem w ciągu miesiąca wielokrotnie, gdy korzystałem z tmobile z kartą play - telefon 1-2 dziennie pokazywał mi, że nie
  • Odpowiedz