Wpis z mikrobloga

No i udało się coś wywalczyć, nie wiem czy tylko mi, czy też może wszystkim wysłali takie maile. Jeśli ktoś obserwował moje wcześniejsze wpisy to wie, że to nie żadna zarzutka :)

@psposki : @kartoffeln: @Sinusoidalny: @sebask: @SneakyBroccoli: @arkagham: @jonasz123: @Adrian_mirko: @Tarzan_boj: @janusz0: @lukimaz: @kapec1: @bananzo: @desperados999: @Filo301: @urban07: @matek1212: @Roni11: @szyps: @marian-kociniak: @Miecz12: @godoto: @pawel0414: @nieeeeeeee:

#banggood #test02 #gangbanggood #antybang
Diano - No i udało się coś wywalczyć, nie wiem czy tylko mi, czy też może wszystkim w...

źródło: comment_KxqDZELyRXi6bJZ4Lp7SaGwfuRf0Gbfu.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@urban07: @yggdrasill: Ja to rozumiem tak, że z tych zamówień z "test02" wyślą mi jedno za kwotę którą za nie zapłaciłem a którą oni mi już zwrócili. Tego się domagałem w poprzednim mailu, jeśli za całą kwotę to takiego wała :)
  • Odpowiedz
@yggdrasill: Mnie majfrend odpisał, żebym wysłał dokładnie tyle ile zapłaciłem (w mailu podał kwotę). Jak będę miał status wysłany to podrzucę na tagu screeny jakieś. Dopóki nie wysłali, screenów nie wstawiam :P
  • Odpowiedz
@Diano: I wychodzi na to, ze narzekania na obsluge banggood nie byly jakies bezzasadne. Teraz czuje sie niezle wyruchany, bo po prostu zaakceptowalem, ze to blad, a tu sie okazuje ze ludzie ktorzy truli im dupe dostatecznie dlugo maja jakies preferencyjne traktowanie.
  • Odpowiedz
@Coolek: Jeśli czujesz się w ten sposób oszukany to napisz do nich maila w którym powołasz się na to, że twoi koledzy z Polski wywalczyli wysłanie jednego z błędnych zamówień i ty też byś chciał w ramach rekompensaty. Myślę, że to przejdzie, oni chcą mieć po prostu już spokój dlatego łaskawie się godzą na takie rozwiązanie. Co ci szkodzi spróbować ? :)
  • Odpowiedz
  • 0
YOLO Wysłałem im kolejnego maila (swoją drogą ostatnio jakaś Cathy pisała do mnie per Damian, chociaż nigdy tak na imię nie miałem...), że mam nadzieję, że jednak wyślą mi Pistony. Co jak co, ale ma tym zamówieniu mi zależało.
  • Odpowiedz
@Diano:

Thank you for your e-mail.


We can send you one order related to coupon text02


Could you please tell us the order number?


However, you need to pay for one order


Best regards,


Linda


A mi tak napisali, trochę to dwuznaczne. Ale chyba na logikę, to chcą mi wysłać jedno zamówienie po cenie z kuponem zniżkowym. W przeciwnym wypadku, za pełną kwotę przecież mógłbym zamówić sobie sam, bez ich zgody.
  • Odpowiedz