Wpis z mikrobloga

@danio_96: płynie do Szwcji - czekaj :P "Sweden Post, Direct Link, Singapore, The item has been dispatched from Direct Link's international terminal for onward transport to the country of destination"
@kawa-i-papierosy: dusi osób zamawia tą pocztą, więc chciałbym się dowiedzieć ile mniej więcej czasu idzie:)
@pchrzano: Zamówiłem router xiaomi i chciałabym zobaczyć czy mi będzie lepiej net działał, dotychczasowy router tp link muszę rozłączać co jakiś czas bo tnie...
@leszek_SK: nie żale się, internet serio jest zajebisty, prędkość ściągania to od 3 do 5mb, w zależności od rozmiaru pliku. W nocy predkosc neta jest 2x szybsza, czyli zamiast 35/35 mam 70/70, umowę mogę podpisać nawet na 9msc.
Chodzi mi tylko o to, że muszę co jakiś czas trzeba odłączyć router od gniazdka, odczekać 30s i podłączyć. Nie wiem czy to wina jego czy nie
@danio_96: 740n to bardzo udany model. Uaktualnij na nim softa do najnowszego, tylko uważaj, bo są różne wersje sprzętowe. Alternatywne oprogramowanie jest wspierane bdb na tym routerku, ale jak uda ci sie na fabrycznym, to nie ma co się pchać