Wpis z mikrobloga

Wątek rytualny tez wymaga zbadania. Kto wie co ludziom w glowie siedzi.

"Doświadczenie wielu egzorcystów potwierdza istnienie w ciągu nocy takiej pory, w której działanie złych duchów się nasila. Najczęściej zdarza się to od godziny trzeciej i trwa, w zależności od przypadku, przez pełną godzinę lub w jej granicach. Można ten czas nazwać godziną panowania zła. Wielokrotnie udowodniono, że wyznawcy szatana, naśladując czas liturgiczny Kościoła katolickiego, przeciwstawiają pewnym chrześcijańskim praktykom swoje własne, służące w ciągu dnia, miesiąca lub roku do hołdowania kultowi demonów. Należy zatem mieć w świadomości to, iż jak w Kościele katolickim godzina 15.00 zyskała miano godziny miłosierdzia, tak dla satanistów 3.00 w nocy jest godziną diabła, w której objawia się w sposób szczególny jego niszcząca moc..."

https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2013/03/06/godzina-demonow-czy-to-prawda-ze-godzina-trzecia-nad-ranem-to-godzina-szczegolnej-aktywnosci-demonow/
#ewatylman
  • 159
  • Odpowiedz
@beolix: ja tam nie wiem czy potrzeba czy nie. mozliwe ze wlasnie tyle czasu potrzeba na rytual. pozatym jesli to byl rytual to moglobyc ich wiecej zatem czasu mogli miec tez i o wiele wiecej. To ze Adam byl widziany o 3:35 nie znaczy ze nikogo oprocz niego nie bylo pod mostem np z ciagle zywa ewa. Pozatym mowimy rytual a moze po prostu zamordowali ja i w ten sposob
  • Odpowiedz
@aGt007PL @davincicode: @boelix: tylko, że nie jest powiedziane, że to mogło mieć miejsce nad rzeką. Mogli ją wywieźć i tam się bawić w swoje zabawy.
Jest jakaś pewność, że Adam Z miał coś wspólnego z jakąś tam sektą satanistyczną? Mi nie daje spokoju to, że ojciec Ewy twierdzi, że ją gdzieś do jakiejś sekty wywieźli. Czyżby wiedział coś więcej od nas?
  • Odpowiedz
@davincicode: nie ma nawet pewności, że Adam obracał się w towarzystwie satanistów (?) Przynajmniej ja tak myślę, bo chyba wątek satanistyczny już tu dawno zażegnaliśmy. Dopisywał sobie do nicków 666 i na tym tylko stanęło. O bluzie nie mówię, bo to dziecinada była. Każdy może kupić i nosić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@tesoro: Porwania nie można w sytuacji Ewy T wykluczuć. Jeszcze z tymi monitoringami z ktorych wiemy ze byla mozliwosc porwania w okolicach mostu św.Rocha. Tylko motyw satanistyczny/sekty mi nie pasuje w tej sprawie bo to by musialo byc zaplanowane a jak wiemy sama Ewa T nie wiedziała czy pójdzie na tą impreze.
  • Odpowiedz
@beolix: w sobotę już wiedziała i o tym powiedziała przecież, bo była w Rossmannie na inwentaryzacji. Ktoś wrzucał kiedyś foty "jego znajomych z instagrama?" co się kręcili przed tym wszystkim w okolicach Mostu Rocha.Tylko z drugiej strony nie wydaje mi się, że Adam to taki satanista, ale mogę się mylić. Nie wiem skąd wyszło powiązanie go z grupami satanistycznymi. Do tej pory nie wiem, ale może ktoś mi wyjaśni (
  • Odpowiedz
@taksepacze: no właśnie przewieźć w ustronne miejsce i gdzieś na obrzeża Poznania, do jakiejś wsi? Tylko my dalej nic tu nie wiemy, bo wątek satanistyczny chyba został już na dobre zażegnany z tej sprawy. Nie ma dowodu na powiązanie Adama Z z takimi sektami, albo się mylę?
  • Odpowiedz
@beolix: widziałam to już nie raz i czytałam, bo chciałam cokolwiek tam znaleźć, ale tam nie ma typowego powiązania Adama z tymi ludźmi i satanizmem. Oni się znali? No właśnie i tutaj nic nie można powiedzieć, bo nie ma na to żadnego dowodu.
  • Odpowiedz
Coś wam się teoria rozjeżdża, bo najpierw opieracie ją na dogodnej do rytualnego mordu godzinie a potem twierdzicie że jednak stamtąd wywieźli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@tesoro: Podobno sie znali ale nie bylo nigdy dowodów na to. Dlatego bez wiekszych powiazań wszyscy odpuscili satanizm. Nawet pani rzecznik zapytana czy ktos mógł dokonać rytualnego mordu powiedziala ze zostawi to pytanie bez komentarza :)
  • Odpowiedz
Oj tam, oj tam ...a bo to raz w roku jest taka godzina?;> Jak dla mnie po zgłębieniu tematu raczej wątek sekty jest mało prawdopodobny, AdaZ interesował się modą, a satanizm w PL jest raczej już niemodny, a zwłaszcza, że by na tym nie skorzystał, bo nie miał czasu, teraz też go nie ma.
  • Odpowiedz