Wpis z mikrobloga

Chyba leżakowało już dostatecznie długo... Kiedy z ogromnej ilości osób zostałam wylosowana i zarezerwowano dla mnie butelkę Hades Gone Wild akurat nie mogłam spożywać alkoholu ( ͡° ͜ʖ ͡°) minął już ponad rok, piwo odleżało swoje w piwnicy, ja procenty od czasu do czasu też już mogę spożywać więc trzeba to w końcu spróbować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Muszę przyznać, że jest mocne i to nawet bardzo :) do tego całkiem niezłe w smaku, choć gustuję raczej w innych, nieco lżejszych gatunkach.

Cieszę się, że udało mi się dorwać to unikatowe piwo :) Trzeba poszerzać swoje horyzonty ( ͡ ͜ʖ ͡) Dzięki @BrowarOlimp

@marcobolo Twoje zdrowie!!!
#browarolimp #piwo
Pobierz Aviendha - Chyba leżakowało już dostatecznie długo... Kiedy z ogromnej ilości osób zo...
źródło: comment_PYpmLIVkB5zZe9EDXjOjPcpOUEfTZWpr.jpg
  • 12
Kiedy z ogromnej ilości osób zostałam wylosowana i zarezerwowano dla mnie butelkę Hades Gone Wild akurat nie mogłam spożywać alkoholu


@Aviendha: już se tak nie dodawaj, bo ludzie rzucili się na to piwo jak szczerbaty na suchary, porobili rezerwacje, ale połowa jak nie lepiej odpuściła poznawszy ostateczną cenę, więc nie było jakichś wielkich problemów z dostaniem go, ale trzeba było wyskoczyć z kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@pestis: wiesz co... odstawiłam butelkę w kuchni żeby w ciągu dnia na spokojnie tą etykietę odkleić. No i rano pasek ja zgarnął do worka i wyrzucił. Zorientowałam się dopiero później. Tak więc strasznie mi przykro :(