Wpis z mikrobloga

Jestem zainteresowany ofertą cyfrowego polsatu Interesuje mnie opcja z limitem do 30GB. Czy ten dodatkowy transfer za zamówienie online dotyczy tylko 1msc czy przez cały okres trwania umowy?
Czy muszę brać ten router i płacić za niego 10zł/msc?

Z uwagi, iż ta oferta ma limit 30GB, chciałbym się dowiedzieć ile zajmuje średnio obejrzenie meczu w internecie.. Przepustowość wynosi ok 2000 kbp/s . Jak to obliczyć? Wie ktoś ile średnio pobiera taki meczyk 90 minutowy + reklamy z 20 minut, czyli łącznie ok 2h

Ciekawy jestem ile transferu wykorzystuje msc, więc jak mogę sprawdzić użycie internetu na laptopie z windowsem 7 ?

#system #windows7 #net #internet #transfer #lte #limit #cyfrowypolsat #oferta
  • 16
@danio_96: Mieszkam w małej miejscowości, nadajnik jakis 1km ode mnie albo coś takiego,
bardzo dobrze po 200 giga miesięcznie zużywam i nic,
prędkość koło 30 / 15
@danio_96: czasem był jakiś problem, ze przez 1 minute na kilki dni nie mogłem sie połączyć :d
ja brałem bez urządzenia, dokupiłem sticka hilinka na usb + ruter tplinka z openwrt
@l1pka: szukam atrakcyjnej oferta i ta co ty mówisz to niebo, a ziemia w porównaniu do tych co znajduje :D
Przejdę się jutro, może coś wskóram, jak nie to pozostaje radiówka 35mb/s za 35zł :D
A kiedy podpisywałeś umowę i na ile czasu?