Wpis z mikrobloga

A dobra jednak nie szanuję. #!$%@?ęta tak samo jak reszta. Jednak myślałem, że trafiłem na głos rozsądku ale jak zwykle ze skrajności w skrajność. Albo robić masowo dzieci by chciały albo ich nienawidzą i gardzą tymi którzy je mają. Są jakieś warstwy społeczne gdzie są normalni ludzie?
  • Odpowiedz
@ZjednoczonaEuropa: przy okazji kobieta na swoim profilu udostępnia takie rzeczy jak fanpage "śpię ze swoim kotem", gorsze od bab których jedyną ambicją jest zrobienie dzieci są takie stare panny: P
  • Odpowiedz
@baba_by_sie_jednak_przydala: Komentuje tylko tą jedną jej wypowiedź. Nawet nie zamierzam tam wchodzić, pracowałam przez moment w opiece społecznej i wiem jaką mentalność mają osoby czyhające na to 500zł.
Polska nie jest gotowa na państwo opiekuńcze, bo pobieranie zasiłków nie jest wstydem, a czymś pożądanym.
  • Odpowiedz
@Porcelanowa: chore jest to ze wiecej bachorów, bo zus nie wyrabia, zamiast go restrukturyzować za te pieniadze. By przyszłe pokolenia, mogly same odkladac na emerytury. Dalej bedzie się pompowac ten balonik, az #!$%@?. Juz nie mowiac o automatyzacji, która zabierze prace i nie ma co sie oszukiwać dziecia pań od 500zł.
  • Odpowiedz