Wpis z mikrobloga

@ahaw: mi kuchnię i łazienkę robił Mebledecor, całkiem spoko no i niedrogo (wysłałem ten sam projekt kuchni do 4 firm i on był tańszy o ~20%). Główną zaletą faceta jest, że jest tani, no i ma obcykane wszystkie najnowsze rozwiązania kuchenne. Mało jest rzeczy niemożliwych, których by miał nie zrobić. :) Jakościowo - bez zarzutu.
@ahaw: projekt zrobiłem sam, potem pan Grzegorz go trochę doszlifował, parę razy się spotykaliśmy i siedzieliśmy razem przy kompie optymalizując "na żywo", no i tak powstała ostatecznie kuchnia.
@ahaw: rzuty rysuję w Visio, a 3D zrobiłem w Sketch Upie. Wysłałem to do kilku firm (są we Wrocu firmy meblowe które wyceniają gotowe projekty). Pan Grzegorz był najtańszy. :) Zaproponował kilka swoich rozwiązań (z części skorzystaliśmy), potem zrobił dokładne pomiary pomieszczenia i przerysował do swojego programu. Po paru iteracjach doszliśmy do ostatecznego kształtu. :)
@ahaw: Takie może głupie pytanie, ale ile to jest mb kuchni? dolne szafki+blat? z wiszącymi szafkami? czy wiszące to już kolejny mb? Jak do tego odnieść tzw słupek, który jest od podłogi do sufitu?
@arrival88: stwierdziłbym, że mb wszystko bez agd. To się powinno jakoś uśredniać bo za słupek wyjdzie drożej, a za sam blat na zmywarkę taniej.
Jestem zielony dlatego podpytuję czy ktoś mi nie da cen z dupy:)
@ahaw: wyslij zapytania do wszystkich firm jakie znajdziesz poh haslem meble na wymiar wroclaw

wybierz 3-4 najtansze, sprawdz ich wiarygodnosc (jaka maja strone internetowa, czy maja starego facebooka, czy maja komentarze na google + i jak sa stare - tych komentarzy firma nie moze edytowac) nie bierz od pana Mietka o ktorym nikt nigdy nie slyszal i powinienes byc zadowolony
@eternaljassie: nie no, daleki jestem od jakiegokolwiek marketingowania. Colega zapytał o fachowca, to poleciłem takiego, z którego usług sam korzystałem, i który w ramach umówionej ceny zrobił naprawdę nieźle jakościowo. Podkreślam - w ramach ceny, bo wiadomo, że skądś się te różnice w cenie między wykonawcami biorą (moim zdaniem na pewno nie z marży).