Wpis z mikrobloga

I od razu drugie rozdajo, Company of Heroes™ 2 + Company of Heroes™ 2: The British Forces + Company of Heroes™ 2 - The Western Front Armies: US Forces + Company of Heroes™ 2 - The Western Front Armies: Oberkommando West z humblebundle monthly. Mnie akurat to nie jara, a nie widzę sensu dodawania tego tylko dla cyferki na steam skoro ktoś może przy tym spędzić długie godziny.

Więc kto jest zainteresowany plusuje i w komentarzu podaje argument dlaczego on powinien dostać ten pakiecik.
Najlepszy argument wygrywa. Czas do godziny 19.


#steam
#rozdajo
  • 49
Mam 17 lat, pracuje jako mechanik aby mieć co do gęby włożyć, ponieważ mieszkam sam z mamą która jest ciężko chora, bardzo lubie RTSy lecz z oczywistych względów nie stać mnie na nie, w jedynce spędziłem łącznie kilka dobrych dni i nie potrafiłem się od niej oderwać więc bardzo bym chciał spróbować drugiej części. Pozdrawiam
@yazir: mialem to kupic na humble bundle ale mi akurat dysk padl i zajalem sie zupelnie czyms innym.. true story edit: pomylilem bundle mialem kupic ten pierwszy gdzie bylo Company of Heroes 1 z dodatkami i 2 jednoczesnie ale rownie chetnie przyjme i to.
@yazir: Bo moi rodzice od lat obsiewają pole RTSami, od kiedy bylem maly pole obsiane Homm3, AoE II albo Settlersami, we wrzesniu zniwa i na gielde sprzedawać. Ludzie chetnie brali, gracze zadoleni. Ostatnie lata wymagajace, a warunki pogodowe slabe, obsiali cale pole homm6, ale to ma duze wymagania no i plon slaby.

Slowem, potrzebuja teraz dobrego RTSa, ktory pozwoli poprawić ich sytuację, brakuje im jednak pieniedzy na obsiew. Pomoz kolego poprawic
@yazir: bo tak naprawdę to cofnąłem się do przeszłości, czyli do teraz, by zobaczyć jak wyglądają rtsy nie mam piniendzy więc może pomożesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)