Wpis z mikrobloga

@summerparty: jak pic, jak nawet ktoś kiedyś na mirku wrzucał foty, gdzie ją widać. Gdyby jej nie było, to przecież policja by nie ograniczała poszukiwań do tych 20 km, bo i po co?

Wydaje mi się, że będzie to samo, co z Iwoną Wieczorek, była baba i ni ma. Chociaż w przypadku Ewy Tylman jest o tyle dobrze, że jest ten cały Adaś, który może coś wie i może mu
  • Odpowiedz
@Pete1: nie wem cumplu, nie chce porównywać tych osób, tam był gościu z ręcznikiem który szedł za nią, natomiast masz tu typa w niebieskiej kurtce i musiał się kwadrat #!$%@?ć w to, te dwie sytuacje są jak z Archiwum X ponieważ nie wiem jak można taj szybko zniknąć. #!$%@?ł ją z mostu prosto do Warty albo ją kosmici #!$%@?, tak samo jak tą Wieczorek. A nie pomyśleliście o tym, że
  • Odpowiedz
jeśli są tam w Warcie, o ile o coś nie zachaczyły tak niby na Czerwonaku jest siatka ale #!$%@? tam, nie wiem.. po co mieli porywać 26latke?


@summerparty: Ty chyba jeszcze do gimbazy nie dorosłeś? Ale nie przejmuj się, każdy głąb znajdzie swoją (gimbazę). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@summerparty: tylko ten typa z ręcznikiem nigdy nie zidentyfikowano, niebieska kurtka jest znany od samego początku. Kwadrat tradycyjnie robi więcej złego, niż dobrego. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@escobar: pierwsze słyszę, jakiś czas temu jeszcze, z pół roku temu, pamiętam nawet wywiady z matką Iwony i konferencję Kwadrata, że rzekomo wie, kim jest ten człowiek:

Mam nowe, cenne ustalenia dotyczące tego człowieka – zdradza Faktowi Krzysztof Rutkowski. Detektyw, na prośbę mamy zaginionej dziewczyny od lat zajmuje się tą sprawą. – W poniedziałek stosowna notatka w tej sprawie zostanie przekazana policjantom z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. Podejrzewam, że
  • Odpowiedz