Wpis z mikrobloga

#epapieros #edym #kiciochpyta

Drogie Mirki. Potrzebuję pomocy!!
Czy:

Eleaf Lemo 2

+

eVic-VTC Mini

to dobry wybór? (pale e-papierosy ponad 2 lata i myślę, że czas przejść na bardziej "zaawansowany" zestaw) - czy też polecacie coś lepszego - myślę że budżet to około +-300-350 zł.

Ile toto żre liquida przy "normalnym" wapieniu (tak w zakresie tygodnia/miesiąca)?
Wiem, że temat wałkowany pierdyliard razy.... no ale to mój 1szy "profesjonalny" zakup i liczę na WASZĄ pomoc.
  • 23
Hłe hłe niby w tym temacie powinno być: wapujta ze mnom kompot ( ͡ ͜ʖ ͡) VT się różni z tego co wyczytałem od VTC firmwarem+updejtami (swoją drogą zeby soft do "baterii" updejtować - o tempra o mores). @MlodyBocian - toć lemo2 ma grzały do kręcenia nawet gdzieś widziałem "turbo" wersję na 2 grzałki wsadzone. Nie omieszkam Was zawołać przy okazji unboxingu+pierwsze wrażenia oraz skorzystać z Waszej
@doktorplaga: Dzięki za info, sprawdzę ten parownik jeśli można tak nisko zjechać. Do Kayfuna trzeba dokupić mały zestaw części na wymianę najpierw ;)
Fakt, słowo takie jakieś... ale przecież właśnie to robimy z liquidem.
@RageH: Chodzi mi o to jak będzie się sprawowało w praktyce. W lepszych zasilaniach (chyba nowe DNA, i pewnie sporo innych nowych elektroników) rozwiązali to tak że nie przypalisz nawet suchego nośnika.

Porównanie tej funkcji w