Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@sherriff: to pierwszy prysznic od 6 lat. Należy się jej full service za to co ze mną przeszła
@strikerc4: Felix-Audio Espressivo-E
@FILEmoniusz: mam biały styropianowy sufit, jak na niego świecę to więcej widać przy czyszczeniu xd
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Felix-Audio Espressivo-E Pasmo przenoszenia: 15 Hz - 45 Khz +/- 3 dB no całkiem porządny sprzęt, jak się sprawuje przy odsłuchu rockowego / metal ?

obecnie mam przy kompie asus essence stx II + słuchawki sennheiser hd 380 pro
  • Odpowiedz
@zapoznalem: nie wiesz co to sentyment i miłość

@sherriff: dużo zależy od kompozycji dac-felix-słuchawki. Pytałeś o dac, AIM SC808. Ogólnie ciężko mi ustosunkować się do grania przy innych lampach, bo mam doświadczenia tylko z felixem i dt990 przy kompozycji słuchawki-lampa. Ciepło, miło, przyjemnie, wątpię że kiedykolwiek będę potrzebował czegoś więcej bo gra wręcz idealnie w zimne jesienne wieczory do herbaty (ʘʘ)
Słucham głównie bluesa, jazzu, ale
  • Odpowiedz
@sherriff: btw Asus essence stx II to świetna karta, zmień słuchawki i(bądź tylko) dołóż wzmacniacz bo marnujesz mu potencjał zią
  • Odpowiedz
@JBFC: dlatego ja lubie scissor keya gdzie nie trzeba za bardzo czyścić bo mniejsze odstępy między klawiszami, poza tym cisza i pisze się świetnie, nie łatwiej sprężarką przedmuchać klawiaturę ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@JBFC: dałoby dało :P u mnie wystarczy przedmuchać sprężarką na kilku atmosferach, przetrzeć klawisze z tłuszczu z wierzchu i wygląda jak nowa xP w dodatku producent nie zaleca u mnie ściągać klawiszy(scissor key) więc nic innego mi nie zostaje
  • Odpowiedz