Wpis z mikrobloga

Co się dzisiaj #!$%@?ło to ja nawet nie

Tl;dr


Wracam z Krakowa S1 na Pyrzowice, mgła taka że widoczność na 10 metrów, ale jest spoko i nagle samochód stoi w poprzek drogi xD. Jakiś #rozowypasek się zgubił więc chciał zawrócić. #!$%@? na drodze ekspresowej po dwa pasy w jedną stronę. Ostry dzwon był i teraz jestem w szpitalu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Dodam jeszcze że miała 20 punktów karnych i za to co #!$%@?ła 10k mandatu i prawo jazdy odebrane na 5 lat
#podludzie #logikarozowychpaskow
  • 72
@MasterSoundBlaster: mgła na 10 metrów i jechał zgodnie z ograniczeniem, a przepisy mówią żeby dostosować prędkość do warunków. sorry ale powinien wyhamować to, to nie królik tylko wielki samochód no ok babka #!$%@? bo zwracała, a gdyby sama tuż wcześniej miała wypadek i tak stała? No ale była mgła wiec nie widział a jak zauważył to wciąż jechał juz za szybko
@Mysiunia_:

przepisy mówią żeby dostosować prędkość do warunków

To na pewno podpowiada logika, ale czy tak stanowią przepisy? W każdym razie jeśli nawet to nie precyzują co to oznacz, więc nadal - jechał zgodnie z przepisami.

a gdyby sama tuż wcześniej miała wypadek i tak stała?

A gdyby to nie była baba? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co za różnica? Fakt jest taki, że zawracała, nie ma co
@MasterSoundBlaster: możliwe jest ze nie ma tego w przepisach tylko policjanci to powtarzają. faktu to nie zmienia, dla idiotów wszystko musi być wyrysowane w przepisach bo własnego logicznego myślenia brak. a co nie jest zabronione to jest dozwolone i ot polska w pigułce. Jeszcze mi powiedz ze to nic złego.
@Mysiunia_:
Jak ktoś chce zapierdzielać to przepisy nie pomogą.

Ja nie pochwalam #!$%@?, mowa była o samych przepisach.

a co nie jest zabronione to jest dozwolone i ot polska w pigułce. Jeszcze mi powiedz ze to nic złego.

Lol. No a jak inaczej xD ? Tak działa prawo wszędzie na świecie - co nie jest zabronione jest dozwolone, ale lepiej wieszać psy na Polsce. ( ͡° ͜ʖ ͡°