Wpis z mikrobloga

@GoldBlackUP88 :) och, jaka szybka odpowiedź :) Jeśli mógłbyś mi pewnego dnia odpowiedzieć na dosłownie kilka krótkich pytań, chodzi w gruncie rzeczy już nie o poradę "jak zacząć", ale raczej o rozwiązanie pewnych wątpliwości związanych ze składnią języka. Np. chociażby, dlaczego zmienne w klasie x nie dziają w klasie y, nazwet jeśli zrobiłem tam import "x.h". Czy to oznacza, że muszę je produkować dla każdej sceny, klasy? :) Z góry dzięki za
@Szmerg: Muszę Cię zmartwić, na wykopie łatwiej o trolla niż o programistę gier na iOS, szczególnie o tej godzinie... Ale jak już przedstawiłeś swoje pytania, to po prostu skopiuj to w dzień to może ktoś się znajdzie... :D
@anonim1133: to jest o tym, że mam klase np. postaci i mam też klasę levelu i teraz np. chcę, żeby ten level się zmieniał zależnie od tego, ile ma życia ta postać, ale już do tego doszedłem i w sumie przez późną godzinę zapomniałem o jednej małej rzeczy :) @kasper93, skąd mogę wiedzieć, że GolBlacUp86 trollował. Mimo wszystko, fajnie by było pogadać z jakimś developerem #ios, #programowanie, #