Wpis z mikrobloga

co ja kisne jak polacy maja słabsze momenty i ból dupy "kruczek do #!$%@?, potrzeba zmian" "polacy nieloty, slowenia taka dobra". Dobrze ze wykopowe eksperty czuwają nad polska kadra. #!$%@? ze kruczek zrobil najlepsza kadre w historii ale raz sie nie udalo (ale jak tak mozna stoch to cyborg ma skakac na 1 i #!$%@?).
#skoki #rakinstant
  • 13
@Sebosam: nie powiesz że nasza kadra jest dobra. Daleko nam do austriakow czy slowencow. A fala zainteresowania skokami spowodowana przez Adama malysza już lata za nami, dziwne że młode talenty się nie rozwijają lepiej. Kiedyś malysz i długo nic, teraz tylko stoch, reszta przeciętna.
@Maxxtom: no czlowieku nie mozna byc cale życie na topie. Goran Janus ile cZekal na sukcesy i co trzeba goscia #!$%@?ć. Z debila naukowca nie zrobisz, a z kamilem moze byc to samo co z kouderka jak mial kryzys psychiczny np. popatrz na jego zachowanie po skoku.
@miqel: glupio mi bronic ale nikt nie pamieta ze ziobro ma tu rekord, ile razy zyla wygrywal, pojawil sie nowy skoczek co kiedyś bylo nie do pomyślenia, mozna dlugo wymieniac. Malysz byl ewenementem tak naprawde to zasluga trenerska przy malyszu jest nikla bo on po prostu byl świetny. Tajner to byl kretyn ktory spił smietanke
@Sebosam: nie chodzi tylko o Stocha, ale też o to że nie ma kto go zastąpić, bo wszyscy skaczą do dupy. Wcześniej Żyła, Ziobro i Kot coś pokazywali. Słoweńcy, Niemcy, Austryjacy od kilku sezonów dobrze skaczą, jak nie jeden to drugi. Polska aktualnie jest za Czechami i Japonią.
@Maxxtom: Austriacy? Niemcy? serio? Freud tez cos gorzej skacze a oprocz niego wellinger moze 1skok x ma dobry poten dlugo nic. O austriackich skoczkach nic nie powiem bo to nie to co kiedys.
Freud tez cos gorzej skacze


@Sebosam: chciałbym żeby Stoch tak gorzej skakał jak Freund. W pierwszej dziesiątce pucharu świata jest 2 Niemców i 2 Austriaków. Najlepszy z Polaków jest 18 i po dzisiejszym konkursie jeszcze spadnie. To co się dzieje od dwóch sezonów w Polskich skokach to jest dramat i nie mów mi, że Kruczek nie ma z tym nic wspólnego.
@Maxxtom: no na pewno cos jest nie tak, ale jak widze gdy w polsce choc raz ktos nie jest na topie i czytam odrazu #!$%@? wszystkich i wszystko to mnie krew zalewa. To nie sa maszyny. Za malysza moglismy pomarzyć o chociaz 2 w 2 serii ale nikt nic nie widzial. Moze wyolbrzymiam ale staram sie zrozumiec ze cos moglo sie stac zwlaszcza po swietnej serii letniej. moze zmeczenie materiału
@Sebosam: to nie jest raz, tylko już dwa sezony. Za Małysza to Małysz był praktycznie cały czas dobry i nie było tak, że mogliśmy pomarzyć o 2 w 2 serii bo byli tacy (Mateja, Bachleda, później Stoch) Wiadomo, że wtedy było #!$%@?, ale powinniśmy równać do tego co było 2 sezony temu.