Wpis z mikrobloga

@Dikon: Tak to jest ładowarka z zestawu. Oryginalną. Wiem ze mogę to wyłączyć. Ale to dobrze że mnie informuje. Co ciekawe na ładowarce samochodowej z oszą się nie pojawia ,na ładowarce mojego różowego również... Chyba muszę oddać moja lumie na gwarancje. Ekran czasami robi się zielony lub różowy i teraz ta ładowarka. Mirki może to coś z gniazdem
@Dikon: jak napisałeś że na innych ładowarkach się to nie pojawia to wina jest wg mnie ładowarki - zrób jej zdjęcie bo nie chce mi się wierzyć że na oryginale się to pokazuje.
Tam jest tabliczka znamionowa, a raczej opis na niej np. Output: DC 5V, 1A. Wartość ostatnia jest najważniejsza, może być podana też w mA. Jaki to model telefonu? Ten "zestaw" to nowy czy używka?
@nitrotoxin: 750 miliamperogodzin :/ oryginalna na zdjęciu strasznie ujowo wychodzi (złe światło i ciulowa farba na ładowarce) Lumia 640 LTE kupiona we wrześniu nowiutka w Xkom Kraków. Sprawdziłem i na zwykłym kablu za 1zł z allegro + USB komputerowe nie ma komunikatu a na ładowarce oryginalnej (tej jednoczęściowej- taka do 640 jest dodawana) jest średnio co minute komunikat jak wyżej.
Na modułowej co ją dodają do L830 śmiga, na chińskiej ładowarce
@Dikon: Po tej ostatniej też nie robiłem HR i wszystko z ładowaniem u mnie ok. Tak jak pisali wyżej to może być wadliwa ładowarka. Najlepiej jakbyś pod nią podłączył inną Lumię. Wtedy wszystko byłoby jasne. A próbowałeś z różnych gniazdek w mieszkaniu?
@Dikon: zobacz co ci zjada baterie w tle.
u mnie też sięczasem pojawiał komunnikat o sabym ładowaniu. pomogło wyłączenie kilku apek działających w tle