Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Prawdziwie próba zamach stanu , na prawice możesz sam to sprawdzi miała miejsce wtedy jak Kaczyńscy i ta familia atakowała Urzędujących w tedy .Marszałek , Sejmu Chrzanowski , Marszałek Senatu Chełkowski , Premier Suchocka i Prezydent Wałęsa to była Prawica . W tamtej rzeczywistość prawnej będąc zwierzchnikiem sił zbrojnych to w mojej kompetencji była wymiana Generałów .Tego nie mógł dokonać bez mojej wiedzy ani Premier Olszewski ani minister Macierewicz . Dokonano jednak tego , kiedy byłem za granicą , łamiąc prawo .Gdybym był podobnie
nieodpowiedzialny , należało wjechać dywizją wojska , wyrzucić uzurpatorów , bezprawnie osadzonych i przywrócić dowództwo bezprawnie zwolnione .To musiało by się odbyć z użyciem broni , a co należało zrobić z decydentami , którzy tym bezprawnym działaniem uruchomili zamach .tak zamach stanu , czy trzeba innych dowodów , to są fakty . Ktokolwiek podnosi o inwigilowaniu prawicy i bezprawnym działaniu niech zauważy , to jest najważniejsze i to była zbrodnia .Zlekceważyłem to w tedy ryzykownie , ale przemyślanie i to czeka na rozliczenie .Opis i dowody możesz znaleźć w książce napisanej przez Generała Wejnera [ Wojsko i politycy bez retuszu
  • 4