Wpis z mikrobloga

@lubie_samoloty: nie ufam zielonko.

@Qzka @StareAvokado: No i pięknie.

Pytanko brzmi: kończy mi się szampon, więc planuję kupić nowy, tylko nie wiem jaki. Używam Head&S z miętą/cytryną, klasyka. Trochę mi się znudził i chciałbym coś innego wziąć - jakiś szampon doradzicie do włosów lekko przetłuszczających się?

Długośc raczej krótka, boki bardzo krótkie, góra ~10-12cm
  • Odpowiedz
@deroo: Garnier Ultra Doux cytryna i biała glinka Ty nieufny niebieski pasku. Fajnie pachnie i dobrze się pieni i jest w ogóle spoko, polecam. @Qzka: jak znam niebieskie to takie bez SLSów i SLESów nie podejdą i w sumie co to za różnica... o końcówki się raczej nie martwi :v
  • Odpowiedz
@irytacjaniebosklonu: No zło, ale od czasu do czasu trzeba użyć szamponu z SLSem.
@deroo: Osoby z przetłuszczającymi się włosami powinny unikać ich w składzie, Sodium Laureth Sulfate- w większości żeli pod prysznic i szamponach są na drugim miejscu. Odstawienie ich powinno przynieść znaczną poprawę, ale raz na jakiś czas trzeba umyć włosy szamponem z SLSem. A jeśli nie chce Ci się szukać szamponów bez SLSów to ziołowe są
  • Odpowiedz
@deroo: polecam pantene pro-v, bo ładny zapach długo się utrzymuje i efekty nawet fajne, ale jeżeli wolisz coś mniej chemicznego to proponuję przejść się do yves rocher i wybrać szampon z tych dostępnych w sklepie
  • Odpowiedz