Wpis z mikrobloga

#geologia #informatyka #studia #studbaza #gornictwo
Witam Mireczki, mam 27 lat i pytanko. Czy mając stopień inżyniera z informatyki, mógłbym zacząć studia górnicze/geologiczne II stopnia? Jakie politechniki/szkoły wyższe to umożliwiają? Chodzi o studia niestacjonarne. Zależy mi, by później aplikować do KGHM na jakieś wyższe stanowiska.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AntiPlay: Najlepsze to AGH I Politechnika Śląska. Najlepiej kierunki związane z maszynami górniczymi. Na Śląskiej górnictwo rudne jest traktowane po macoszemu.
  • Odpowiedz
@Boog: troszkę daleko, fajnie byłoby mieć we Wrocku, max w Katowicach. Wiadomo, że AGH najlepsze. Problemem jest, że część z tych uczelni nie przyjmie bez inżyniera z górnictwa i oleje inżyniera informatyki ;)
  • Odpowiedz
Śląska chyba przyjmuje. Ale jak nie chcesz pracować w węglu to sobie daruj. Na Politechnice Wrocławskiej też jest jakiś wydział górniczy, ale nie będę się wypowiadał bo nic o nim nie słyszałem ani nikogo stamtąd nie poznałem.
  • Odpowiedz
@mirkobiniu: w zasadzie szukam czegoś, co otworzy drogę do pracy w dozorze, jako sztygar lub nawet kiedyś, może daleko kiedyś, jako nadsztygar. Pracy na powierzchni nie szukam zbytnio, nie dość, że mniej zarabiają (prócz prezesów), to jeszcze chcą im przywileje obciąć bo mają podobne do tych z dołu (mówią w zasadzie co kilka lat o tym i w końcu to zrobią) :)
  • Odpowiedz